Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)

L22,500

TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)

Çift rrotullues maksimal – i butë: 7 Nm / 62 in-
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 6200 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 600 W
Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

SKU: 620046000 Tags: ,

L22,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)

TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)

Çift rrotullues maksimal – i butë: 7 Nm / 62 in-
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 6200 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 600 W
Mbajtës bit: Pushim gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)

Përshkrim

 • Specialisti për pllaka gipsi në situata të ndërtimit të mureve të thatë: çift rrotullues i lartë për produktivitet edhe më të shpejtë
 • Dizajn kompakt dhe i lehtë për funksionim komod me një dorë
 • Drejtimi i saktë i vidave në sajë të udhëzuesit të thellësisë së rregullueshme mirë dhe tufës së thonjve me zhurmë të ulët
 • Udhëzuesi i thellësisë mund të hiqet plotësisht për inspektim gjatë operimit
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Çift rrotullues maksimal – i butë 7 Nm / 62 in-
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 6200 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 600 W
 • Fuqia e daljes275 W
 • Mbajtës bitShpresë gjashtëkëndësh 1/4 “(6,35 mm)
 • Pesha (pa kabllo energjie) 1,1 kg / 2,7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 5 m / 16 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 80 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 91 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Udhëzues për thellësinë
 • Mbajtëse magnetike magnetike 1/4 “(6,35 mm)
 • Bit kaçavidë Phillips, madhësia 2/25 mm

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart