Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q

L32,500

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 “

SKU: 602327800 Tags: ,

L32,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q

VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 25 Nm / 221.3 in-lbs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 60 Nm / 531 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 32 mm / 1 1/4 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë pa furça me dizajn jashtëzakonisht kompakt për zonat e aplikimit universal
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për ndriçim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Paketë baterish LiHD për një performancë maksimale, kohë të zgjatur jashtëzakonisht të gjatë dhe jetëgjatësi
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë25 Nm / 221,3 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4,4 – 44,3 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 32 mm / 1 1/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 550/0 – 1850 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 0.51181 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,5 kg / 3,3 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 72 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 83 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie LiHD (18 V / 4,0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME AJËR DW 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL-Q
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart