Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË PRESIONI HWW 3500/25

L25,000

POMPË PRESIONI HWW 3500/25

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3500 l / h / 925 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 45 m / 148 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 24 l / 6,3 gal

SKU: 600969000 Tags: ,

L25,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË PRESIONI HWW 3500/25

POMPË PRESIONI HWW 3500/25

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3500 l / h / 925 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 45 m / 148 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft
Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht: 24 l / 6,3 gal

Përshkrim

 • Për furnizim automatik me ujë, për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Enë presioni për kursimin e energjisë dhe sigurimin e ujit me zhurmë të ulët
 • Çelës presioni në rezervuar për aktivizimin automatik në rast të rritjes së kërkesës për ujë
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Strehim i qëndrueshëm i pompës prej çeliku inox
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast acar
 • Për ujitje të kopshtit me 1 ose 2 spërkatës
 • Për rrymën alternative me një fazë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 900 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 3500 l / orë / 925 gal / orë
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 45 m / 148 ft
 • Presioni maksimal: 4,5 bar / 65,3 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes 8 m / 26 ft
 • Presioni i ndezjes rreth 1,4 bar / 20,3 psi
 • Presioni i fikjes përafërsisht 3,2 bar / 46,4 psi
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Kapaciteti i rezervuarit, afërsisht 24 l / 6.3 gal
 • Mbështetja e pompës Çelik inox
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • TankSteel
 • Numri i shtytësve 1
 • Përmasat 484 x 270 x 584 mm // 19 1/16 x 10 5/8 x 23 “
 • Pesha 14,6 kg / 32 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 68 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 81.1 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K2.9 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Kontrolloni Valvulën
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË PRESIONI HWW 3500/25”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 96
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË ME DEPOZIT POSHT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart