Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË UJI P 9000 G

L41,800

POMPË UJI P 9000 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 9000 l / h / 2378 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 51 m / 167 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 9 m / 30 ft

SKU: 600967000 Tags: ,

L41,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË UJI P 9000 G

POMPË UJI P 9000 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 1900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 9000 l / h / 2378 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 51 m / 167 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 9 m / 30 ft

Përshkrim

 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 6 spërkatës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes1900 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit9000 l / orë / 2378 gal / orë
 • Lartësia maksimale e dorëzimit51 m / 167 ft
 • Presioni maksimal: 5,1 bar / 74 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes 9 m / 30 ft
 • Porta thithëse 1 fije femërore 1/4 “
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Strehim pompëGize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • Numri i shtytësve1
 • Përmasat517 x 206 x 237 mm // 20 11/32 x 8 1/8 x 9 5/16 “
 • Pesha 25,1 kg / 55,3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 73 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 85,4 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË UJI P 9000 G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 Q
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart