Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË UJI PRESIONI P 3300 G

L9,800

POMPË UJI PRESIONI P 3300 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3300 l / h / 872 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 45 m / 148 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

SKU: 600963000 Tags: ,

L9,800

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

POMPË UJI PRESIONI P 3300 G

POMPË UJI PRESIONI P 3300 G

Fuqia hyrëse e vlerësuar: 900 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 3300 l / h / 872 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 45 m / 148 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

Përshkrim

 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast ngricash
 • Këmbë të gomuara për funksionim me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët
 • Dorezë ergonomike për transport të rehatshëm
 • Për ujitje të kopshtit me 1 ose 2 spërkatës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 900 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 3300 l / h / 872 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 45 m / 148 ft
 • Presioni maksimal: 4,5 bar / 65,3 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes 8 m / 26 ft
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Strehim pompëGize gri
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • Numri i shtytësve1
 • Përmasat380 x 210 x 290 mm // 14 31/32 x 8 1/4 x 11 13/32 “
 • Pesha11.1 kg / 24.5 lbs
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 66 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 78,4 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË UJI PRESIONI P 3300 G”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
SHARRË ME LAMA VERTIKALE ASE-18-LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 3250
MATRAPIK KHE 3250
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DOREZË KRIKETI ME AJËR
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart