Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL

L99,900

MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 18 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2100 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600770610 Tags: ,

L99,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL

MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 18 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2100 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Performancë e thyerjes së lartë falë motorit pa furça dhe mirëmbajtjes me çekan me performancë të lartë
 • Jetëgjatësi e gjatë falë teknologjisë pa furça dhe ambienteve të forta prej alumini të hedhura në ingranazhe dhe motor
 • Metabo VibraTech (MVT) me zbutje të dyfishtë: Doreza e shkëputur dhe pesha kundër-lëkundëse thithëse e ndikimit zvogëlojnë në mënyrë aktive dridhjet për punë të shëndetshme edhe në përdorim të vazhdueshëm.
 • Formë ergonomike, zonë e hollë e kapjes me shkas të madh të kontrollit të shpejtësisë për një punë të rehatshme
 • Çelës mbyllës lehtësisht i arritshëm për gdhendje në mënyrë të vazhdueshme
 • Reduktimi opsional i energjisë së ndikimit për të punuar në materiale më të buta
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Daltë me pluhur të ulët me nxjerrje të jashtme të pluhurit ESA max (pajisje)
 • Doreza e përparme e rregullueshme mund të rrotullohet 360 ° dhe këndi të rregullohet për një pozicion optimal të punës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 18 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit 2100 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 12.2 kg / 27 lbs
 • Gjatësia e kabllit 6 m / 236 7/32 “

Dridhje

 • Daltë 10,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 101 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza anësore
 • Pastrues
 • Këllëf plastik
 • Doreza e përparme
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 780-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WEA 19-180 QUICK RT
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart