Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX

L58,500

MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.2 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4000 bpm
Beton shpues me shpime çekani: 24 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600210500 Tags: ,

L58,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX

MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX

Tensioni i baterisë: 18 V
Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.2 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4000 bpm
Beton shpues me shpime çekani: 24 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç i kombinuar me 3 funksione: shpimi i çekanit, shpimi dhe gdhendja
 • Variospeed (V) Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Dritë LED pune për pamje optimale të vendit të shpimit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 2.2 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4000 bpm
 • Beton shpues me shpime çekani 24 mm / 1 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 5/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë – 25 mm / 1 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1100 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.1 kg / 6.8 bs

Dridhje

 • Beton shpues me çekan 15 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 13,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 87 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Rrip mbajtës
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 165 L
 • dorezë anësore e veshur me gome
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 650
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12 BL
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart