Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS 18

Add your review

L17,500

VIDIATOR ME BATERI BS 18

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 212 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 48 Nm / 425 in-
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 3/4 “

SKU: 602207560 Tags: ,

L17,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS 18

VIDIATOR ME BATERI BS 18

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 212 in bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 48 Nm / 425 in-
Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 ”
Druri i butë me stërvitje: 20 mm / 3/4 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Lidhja e dobishme e rripit mund të fiksohet në anën e djathtë ose të majtë pa mjete
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë24 Nm / 212 në bs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë48 Nm / 425 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 4,5 Nm // 4 – 40 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 20 mm / 3/4 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 450/0 – 1600 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1 – 10 mm // 1/32 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1.3 kg / 2.9 bs

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 81 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • Karikues SC 30
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 145
 • Grep rripi
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS 18”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
disk-druri-cordless-cut-wood-classic
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 3185
VIDIATOR ME BATERI BS 18
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart