Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PERZJERESE KOLLI 1800 W

L8,900

✓ Fuqia: 1800 W

✓ 230V / 110V

✓ 50Hz / 60 Hz
✓ Nr Rrotullimeve bosh: 300-700 rpm
✓ Shufra: 590 mm
✓ Trupi: Alumin
✓ Kapja: M14
✓ Shufer perzjerese: 1 Cope

L8,900

Sold by
INGCO.AL
@ Ingco Tools Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PERZJERESE KOLLI 1800 W

PERZJERESE KOLLI 1800 W

Perzjeresi i kollit ofron nje sistem elektronik te automatizuar, i cili monitoron temperaturen, kontrollon shpejtesine dhe ofron fuqi te qendrueshme ne te gjitha intervalet e shpejtësise.
Dorezat ergonomike mundesojne nje peshe me te ulet te pajisjes, pozicionim me te mire te krahut te punes dhe si rrjedhim lodhja ndihet shumë here me pak

✓ Fuqia: 1800 W

✓ 230V / 110V

✓ 50Hz / 60 Hz
✓ Nr Rrotullimeve bosh: 300-700 rpm
✓ Shufra: 590 mm
✓ Trupi: Alumin
✓ Kapja: M14
✓ Shufer perzjerese: 1 Cope

 

Njihuni me produktet tona INGCO.AL

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PERZJERESE KOLLI 1800 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOELTE DADICEKESH
PISTOELTE DADICEKESH

PISTOELTE DADICEKESH

Sold by INGCO.AL
L19,500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPERKATES PLASTIK AUTOMATIK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI 20V TOLSEN 79033
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PESHORE ELEKTRONIKE LED HESA3303
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE
VIDIATOR ME GODITJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN METALI
TRAPAN METALI

TRAPAN METALI

Sold by INGCO.AL
L6,500
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart