Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER

Add your review

 • Funksionimi i ulët i nxehtësisë së ambientit deri në 0°F
 • Apatit titani për pastrimin e ajrit fotokatalitik
 • 10 vjet garanci e kufizuar e pjesëve dhe kompresorit me regjistrim online

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER

Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER

TIPARET

 • Funksionimi i ulët i nxehtësisë së ambientit deri në 0°F
 • Apatit titani për pastrimin e ajrit fotokatalitik
 • 10 vjet garanci e kufizuar e pjesëve dhe kompresorit me regjistrim online

PERFORMANCA E SISTEMIT

 • Modeli i njësisë së brendshme Nr. FTXN24KVJU Emri i njësisë së brendshme: FTXN24KVJU
 • Nr. Modeli i njësisë së jashtme RXN24KEVJU5 Emri i njësisë së jashtme: RXN24KEVJU5
 • Kapaciteti i vlerësuar i ftohjes (Btu/hr): 22,000
 • Kushtet e vlerësuara të ftohjes:
 • Brenda (°F DB/WB): 80 / 67
 • Ambienti (°F DB/WB): 95 / 75
 • Kapaciteti i ndjeshëm (Btu/hr): 14,370
 • Kapaciteti maksimal/minim i ftohjes (Btu/orë): 22000 / 7500
 • Diferenca e vlerësuar në lartësi (ft): 65.60
 • Fuqia hyrëse e ftohjes (kW): 3.000
 • Kushtet e vlerësuara të ngrohjes:
 • Brenda (°F DB/WB): 70 / 70
 • Ambienti (°F DB/WB): 47 / 43
 • SHIKONI: 18.00 / HSPF: 8.5
 • EER: 8.60 / COP Ngrohje: 2.5
 • Kapaciteti i vlerësuar i ngrohjes (Btu/hr): 24,000
 • Kapaciteti maksimal/minim i ngrohjes (Btu/orë): 25,400 / 7,500
 • Fuqia hyrëse e ngrohjes (kW): 2,90

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Filter Uji P702.ci
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Kollone dushi termostatike COX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2 kunder ngrirjes
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Fishekë filtri për trajtimin e ujërave
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GAL-Bide sospezo Plus - 6112
Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER
Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart