Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW

INSTALIM KOMPAKT DHE I LEHTË: Përfshin mbajtës të ajrit të brendshëm kompakt, estetik dhe modern të projektuar për t’u përshtatur kudo dhe kondensatorin e jashtëm, i cili mund të fshihet lehtësisht. Nuk kërkohet tubacion, duke e bërë instalimin të përshtatshëm dhe të lehtë.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW

Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW

Rreth këtij artikulli

INSTALIM KOMPAKT DHE I LEHTË: Përfshin mbajtës të ajrit të brendshëm kompakt, estetik dhe modern të projektuar për t’u përshtatur kudo dhe kondensatorin e jashtëm, i cili mund të fshihet lehtësisht. Nuk kërkohet tubacion, duke e bërë instalimin të përshtatshëm dhe të lehtë.

RRUGI I GJERË DHE SUPERIOR I AJRIT: Kapaciteti ftohës 27,000 BTU me dy mbajtës të brendshëm 9K BTU dhe një mbajtës 18K BTU dhe siguron nxehtësi me temperatura të jashtme deri në -13 gradë F (siguron ftohje deri në 122 gradë F në natyrë)

EFIÇENCA E ENERGJISË: Energy Star i certifikuar për efikasitet më të madh, nivel zhurme të qetë dhe kosto më të ulëta energjie duke bërë rregullime automatike të niveleve të temperaturës dhe lagështisë për të përmbushur nevojat tuaja – 22 SEER dhe 10.4 Vlerësuar me HSPF

CILËSIMET TE LEHTË: Telekomanda me ndriçim pa tel me sensorin e temperaturës me modalitetin Silent, kohëmatës, cilësimet e automatizuara “Follow-Me” dhe cilësimet e shpejtësisë “Turbo” për nivelin më të lartë të komoditetit në shtëpi

MODALI I NGROHJES AUTO: Parandalon ngrirjen e shtëpive kur nuk banon për një kohë të gjatë në mot dhe kushte të rënda të ftohtë

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi BA 1/2 ndarës automatik i mbushjes 574010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi-Grup qarkullues solar 5-40 255266HE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ITAP-Rubinete 1/2 kunder ngrirjes
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOLO-Pishuar Nova Pro 1 - M36010000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transmetues i energjisë GW96916
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 109.791
Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW
Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart