Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe

Add your review

40 Gama e CD-ve Tabelat dhe mbylljet e shpërndarjes për montim në sipërfaqe
Seria 40CD e njësive të kontrollit, e disponueshme në versione transparente ose të dyerve të verbër dhe në madhësi nga 8 deri në 72 module, garanton integrim estetik me të gjitha llojet e mobiljeve. Oferta përfshin: Panele 40CDK – IP65 të papërshkueshme nga uji me kornizë të lëvizshme (nga 24M) dhe panele me prirje; aksesorë me kanale instalime elektrike, bravë, mbulesa estetike dhe panele të verbër; 40CD – Njësi kontrolli të papërshkueshme nga uji IP55 me doilje shpimi në mure, derë me bravë për çdo rresht modular; Njësitë e kontrollit 40CD të mbrojtura me Mobilje – IP40 deri në 72M në versionet me tym dhe dyer blind; Njësi kontrolli 40CD pa derë – IP40. Të gjitha materialet janë pa halogjene.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe

Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe

40 Gama e CD-ve Tabelat dhe mbylljet e shpërndarjes për montim në sipërfaqe
Seria 40CD e njësive të kontrollit, e disponueshme në versione transparente ose të dyerve të verbër dhe në madhësi nga 8 deri në 72 module, garanton integrim estetik me të gjitha llojet e mobiljeve. Oferta përfshin: Panele 40CDK – IP65 të papërshkueshme nga uji me kornizë të lëvizshme (nga 24M) dhe panele me prirje; aksesorë me kanale instalime elektrike, bravë, mbulesa estetike dhe panele të verbër; 40CD – Njësi kontrolli të papërshkueshme nga uji IP55 me doilje shpimi në mure, derë me bravë për çdo rresht modular; Njësitë e kontrollit 40CD të mbrojtura me Mobilje – IP40 deri në 72M në versionet me tym dhe dyer blind; Njësi kontrolli 40CD pa derë – IP40. Të gjitha materialet janë pa halogjene.

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Pjate Dushi H me ndenjese Bebop
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
geberit-kasete-shkarkimi-inkaso-110-000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Transmetues i energjisë GW96916
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
Bosch Panel Diellor Solete
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi ndares papastërtie teknopolimer me magnet
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Bosch-Kondicioner Climate 5000 3.5kW
Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe
Kuti shpërndarje për montim në sipërfaqe
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart