Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000

Add your review

Pompa mbushëse dhe mostra e instalimeve.
I kompletuar me matës presioni dhe zorrë për lidhje me sistemin.
Maks. Presioni i punës: 50 bar.
Përmbajtja e ujit: 12 l.
Shkalla e manometrit: 0-60 bar.
Lidhja e zorrës: 1/2 “.
Gjatësia e zorrës: 1.5 m.
Mund të përdoret gjithashtu me solucione glikoli për sistemet termike diellore.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare

Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000

Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000

Përshkrim:
Pompa mbushëse dhe mostra e instalimeve.
I kompletuar me matës presioni dhe zorrë për lidhje me sistemin.
Maks. Presioni i punës: 50 bar.
Përmbajtja e ujit: 12 l.
Shkalla e manometrit: 0-60 bar.
Lidhja e zorrës: 1/2 “.
Gjatësia e zorrës: 1.5 m.
Mund të përdoret gjithashtu me solucione glikoli për sistemet termike diellore.

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Daikin Kondicioner 24000 btu 18 SEER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
geberit-kasete-shkarkimi-inkaso-110-000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso 109.791
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MCZ-Oxhak Vivo 90 Wood - 5015004
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-kollone dushi termostatike DOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAP-Rubinete 1/2" e ndritshme e verdhe
Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000
Caleffi-Pompe prove impianti 50bar-695000
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart