Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix

Add your review

Valvula Elektronike e Përzierjes përdoret në sistemet qendrore që prodhojnë dhe shpërndajnë ujë të nxehtë për qëllime sanitare. Ai është projektuar për të siguruar dhe ruajtur temperaturën e ujit të nxehtë shtëpiak të shpërndarë në rrjet kur ka ndryshime në temperaturën dhe presionin e ujit të nxehtë dhe të ftohtë në hyrje ose në shpejtësinë e rrjedhjes së shkarkimit.

@ Hidrosanitare Sinani
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix

Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix

Caleffi-Valvol 3-rrugeshe dizinfektuese 1*1/2″ + koke motorrike – 600081

përshkrim i produktit
Valvula Elektronike e Përzierjes përdoret në sistemet qendrore që prodhojnë dhe shpërndajnë ujë të nxehtë për qëllime sanitare. Ai është projektuar për të siguruar dhe ruajtur temperaturën e ujit të nxehtë shtëpiak të shpërndarë në rrjet kur ka ndryshime në temperaturën dhe presionin e ujit të nxehtë dhe të ftohtë në hyrje ose në shpejtësinë e rrjedhjes së shkarkimit.

Kjo seri e veçantë e Valvulave Elektronike Përzierëse është e pajisur me një rregullator të veçantë që kontrollon një sërë programesh për dezinfektimin termik të qarkut kundër Legionellës. Gjithashtu, mundëson kontrollimin e temperaturës dhe kohës për dezinfektim termik dhe ndërmarrjen e veprimeve të duhura korrigjuese.

 

Njihuni me produktet tona Hidrosanitare Sinani

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Caleffi BA 1/2 ndarës automatik i mbushjes 574010
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Komplet pelet cm (14–90 kW)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
geberit-kasete-shkarkimi-inkaso-110-000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Paini-Grup lavapjate Arena
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Kolpa-Vaske Gloriana 190x100 - 787060
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
Geberit-Kasete shkarkimi inkaso me aspirim+butoni
Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix
Valvula perzierese Caleffi 6000 Legiomix
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart