Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK

Add your review

Për mbylljen e të gjitha lidhjeve dhe montimeve metalike të tubave/fijeve me fije konike/cilindrike në përputhje me ISO 7.1 deri në R3″

 • Pesha e përmbajtjes: 50 g
 • Baza kimike: Ester i acidit dimetakrilik
 • Kushtet e forcimit/kurimit të plotë: Përjashtimi i oksigjenit dhe kontakti me metalin (jonet e bakrit ose hekurit)
 • Ngjyra: E verdhë fluoreshente
 • Dendësia/kushtet: 1.05 g/cm³ / në përputhje me DIN EN ISO 2811-1
 • Min./maks. viskoziteti 1 /kushtet 1: 55000-80000 mPas / në 25°C, Brookfield RVT, boshti 6/2,5 rpm
 • Min./maks. viskoziteti 2 /kushtet 2: 18000-30000 mPas / në 25°C, Brookfield RVT, boshti 6/20 rpm
 • Maks. Aftësia për mbushjen e boshllëqeve: 0,50 mm
 • I përshtatshëm për: Diametri maksimal i fillit. R 3 inç (M80)
 • Min./maks. forca fillestare: 15-30 min
 • Min./maks. Forca funksionale: 1-3 orë
Tag:

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK

IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK

Për mbylljen e të gjitha lidhjeve dhe montimeve metalike të tubave/fijeve me fije konike/cilindrike në përputhje me ISO 7.1 deri në R3″

 • Pesha e përmbajtjes: 50 g
 • Baza kimike: Ester i acidit dimetakrilik
 • Kushtet e forcimit/kurimit të plotë: Përjashtimi i oksigjenit dhe kontakti me metalin (jonet e bakrit ose hekurit)
 • Ngjyra: E verdhë fluoreshente
 • Dendësia/kushtet: 1.05 g/cm³ / në përputhje me DIN EN ISO 2811-1
 • Min./maks. viskoziteti 1 /kushtet 1: 55000-80000 mPas / në 25°C, Brookfield RVT, boshti 6/2,5 rpm
 • Min./maks. viskoziteti 2 /kushtet 2: 18000-30000 mPas / në 25°C, Brookfield RVT, boshti 6/20 rpm
 • Maks. Aftësia për mbushjen e boshllëqeve: 0,50 mm
 • I përshtatshëm për: Diametri maksimal i fillit. R 3 inç (M80)
 • Min./maks. forca fillestare: 15-30 min
 • Min./maks. Forca funksionale: 1-3 orë
 • Maks. forca përfundimtare: 6 h
 • Min./maks. Temperatura e përpunimit: 5 deri në 40 °C
 • Min./maks. Rezistenca ndaj temperaturës: -55 deri në 150 °C
 • Min. Pika e ndezjes: 100 °C
 • Min./maks. çift rrotullimi shkëputës: 15-25 Nm
 • Kushtet e çift rrotullimit të shkëputjes: DIN EN 15865
 • Min. çift rrotullimi mbizotërues: 2 Nm
 • Kushtet për çift rrotullues mbizotërues: DIN EN 15865
 • Min./maks. Rezistenca prerëse në shtypje / kushtet: 10-20 N/mm² / në përputhje me ISO 10123
 • Afati i ruajtjes nga prodhimi/kushtet: 18 muaj / në temperaturë dhome
 • Pa silikon: Po
 • Pa tretës: Po

Për mbylljen e të gjitha lidhjeve dhe montimeve metalike të tubave/fijeve me fije konike/cilindrike në përputhje me ISO 7.1 deri në R3″

Efekt mbyllës i menjëhershëm, duke lejuar që lidhjet e shtrënguara të ngarkohen menjëherë deri në përafërsisht. 5 bar dhe pas forcimit përfundimtar, deri në presionin e plasjes së tubave.

Fortësi mesatare – heqja e mundshme

Rezistencë e lartë mediatike ndaj një numri të madh bazash, gazrash, tretësish, vajrash dhe lëndë djegëse

Komponimi mbyllës nuk rrjedh nga filli

Montim i shpejtë dhe i sigurt

Në një shishe fizarmonike të përshtatshme me sistem shpërndarjeje

 • Lehtëson funksionimin praktik me një dorë falë fiksimit të zgjuar të mbylljes së kthesës
 • Sistemi i shpërndarjes me rregullim të vazhdueshëm mundëson rregullimin e shpërndarjes për t’iu përshtatur aplikacionit dhe për të mbajtur konsumin dhe kostot në minimum
 • Produkti i mbetur lehtë për t’u zbrazur
 • Pa silikon, pa tretës dhe pa vaj

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
SILIKON PËR NGJITJE DRURI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME GODITJE H 28-MLS POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SPRAY Bojërash Shkëlqim i lartë
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË RETHORE HKS 65-E POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRIKE HIDRAULIKE TRANSMISIONI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FRYERËS SË AJRI TË NXHET HLG 2000 KOMPAKT
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
IZOLUES PER BASHKIMIN E TUBAVE HIDRAULIK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart