Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH

E bërë nga alumini/çeliku

 • Kapaciteti i ngarkesës: 2500 kg
 • Min. lartësia: 100 mm
 • Maks. lartësia: 450 mm
 • Gjerësia: 330 mm
 • Gjatësia: 720 mm
 • Lartësia: 190 mm
 • Numri i rrotullave: 4 copë
 • Ngjyra: E zezë, e kuqe

Sold by
Würth
@ Würth Albania
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH

Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH

E bërë nga alumini/çeliku

 • Kapaciteti i ngarkesës: 2500 kg
 • Min. lartësia: 100 mm
 • Maks. lartësia: 450 mm
 • Gjerësia: 330 mm
 • Gjatësia: 720 mm
 • Lartësia: 190 mm
 • Numri i rrotullave: 4 copë
 • Ngjyra: E zezë, e kuqe

Përshkrim

 • Lëvizshmëri e lartë falë 2 rrotullave rrotullues najloni rezistent ndaj vajit dhe acidit dhe 2 rulave çeliku
 • Kontroll i besueshëm dhe preciz gjatë ngritjes dhe uljes falë funksionimit të thjeshtë të shufrës së ngritjes
 • Dizajn shumë kompakt dhe i fortë
 • Shufra ngritëse me dy pjesë, shufër ngritëse e poshtme me veshje gome
 • Jastëk i shalës i bërë nga gome rezistente ndaj vajit
 • Doreza kapëse të integruara në anët

 

Njihuni me produktet tona WURTH

Media Sociale INSTAGRAM  FACEBOOK

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Krik Krokodil 2.5 Tonë WURTH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON PËR MBYLLJEN E MOTORRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN ME GODITJE BS 13-SEC POWER
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KOMPRESOR KOMPAKT 20 L PA VAJ
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
NIVELUES LAZER WURTH CLG 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SILIKON NGJITËS PËR PISHINA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VINOVIL ME THARJE TE SHPEJTË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart