Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHTRESË GOME

L2,900

SHTRESË GOME

• Ngjyra e zezë
• Shkumë mjedisore EVA me cilësi të lartë
• RoHS i aprovuar
• Rezistent ndaj ujit
• Tastet me lehtësi të pastrimit janë të shkëlqyera për t’u përdorur rreth lavamanëve dhe rondeleve për të parandaluar dëmtimet dhe për të mbrojtur dyshemetë
• E shkëlqyeshme për përdorim në dyqanet e punës dhe garazhet për të parandaluar lodhjen
• Paketimi: tkurret me letër me ngjyra

SKU: 65499 Tags: ,

L2,900

@ Tolsen Tools
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHTRESË GOME

SHTRESË GOME

• Ngjyra e zezë
• Shkumë mjedisore EVA me cilësi të lartë
• RoHS i aprovuar
• Rezistent ndaj ujit
• Tastet me lehtësi të pastrimit janë të shkëlqyera për t’u përdorur rreth lavamanëve dhe rondeleve për të parandaluar dëmtimet dhe për të mbrojtur dyshemetë
• E shkëlqyeshme për përdorim në dyqanet e punës dhe garazhet për të parandaluar lodhjen
• Paketimi: tkurret me letër me ngjyra

NR. Madhësia sa. / CATRON
65499 46 “x93” (117x236cm) 6

Njihuni me produktet tona TOLSEN

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHTRESË GOME”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO METALI 15-COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME 3-PINCA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
XHIRO MAKINE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE 2500W
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
SYZE SALDIME ME AJROSJE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO BETONI 5-COPË
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart