Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600

L59,000

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 600 Nm / 450 ft
Mbajtës bit: Sheshi mashkull 1/2 “(12,70 mm)

SKU: 602198650 Tags: ,

L59,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600

PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal: 600 Nm / 450 ft
Mbajtës bit: Sheshi mashkull 1/2 “(12,70 mm)

Përshkrim

 • Jashtëzakonisht i fuqishëm për të kërkuar aplikime për vidhosje
 • Makinë me çift rrotullues të lartë me çift rrotullues të ulët kthyes
 • Dritë e integruar e punës për ndriçimin e zonës së punës
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje dhe qëndrueshmëri optimale të nxehtësisë
 • Lidhës i dobishëm i rripit, mund të rregullohet ose në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 5,2 Ah
 • Maks. madhësia e vidës M22
 • Maks. shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1600 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit2200 bpm
 • Çift rrotullues maksimal600 Nm / 450 ft
 • Maks. çift rrotullues çlodhës900 Nm / 665 ft
 • Nivelet e shpejtësisë / çift rrotullues1
 • Mbajtës bit Bit katror 1/2 “(12,70 mm)
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 3.2 kg / 7.1 bs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim11 m / s²
 • Pasiguria e matjes K11 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grep rripi
 • metaBOX 145 L
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 5,2 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHE 2660-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 115 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
VIDIATOR POWERMAXX SB 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart