Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

AJËRNGROHËSE HE 20-600

L13,900

AJËRNGROHËSE HE 20-600

Vëllimi i ajrit: 150/300/500 l / min // 5/11/18 cppm
Fuqia e hyrjes maks .:2000 W
Pesha (pa kabllo rryme): 0.7 kg / 1.5 bs

SKU: 602060500 Tags: ,

L13,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

AJËRNGROHËSE HE 20-600

AJËRNGROHËSE HE 20-600

Vëllimi i ajrit: 150/300/500 l / min // 5/11/18 cppm
Fuqia e hyrjes maks .:2000 W
Pesha (pa kabllo rryme): 0.7 kg / 1.5 bs

Përshkrim

 • Armë e gjithanshme e ajrit të nxehtë me rrota rregulluese për rregullim të lehtë dhe të ndryshueshëm të temperaturës
 • Ngrohje qeramike me cilësi të lartë, motor i fuqishëm dhe ftohje optimale e pajisjes për jetë të gjatë shërbimi
 • Gama e gjerë e përdorimeve: heqja e llakut, formësimi, ngjitja, saldimi dhe shumë më tepër
 • Dizajni dhe doreza ergonomike me sipërfaqe jo të rrëshqitshme me kapje të butë siguron trajtim të përshtatshëm
 • Zbatim i sigurt i palëvizshëm për shkak të hapësirës së madhe të dyshemesë që nuk rrëshqet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Vëllimi i ajrit 150 / 300/500 l / min // 5/11/18 cppm
 • Numri i niveleve të vëllimit të ajrit3
 • Temperatura e ajrit50 – 600 ° C // 120 – 1110 ° F
 • Numri i niveleve të temperaturës së ajrit pafundësisht i ndryshueshëm
 • Fuqia e hyrjes maks. 2000 W
 • Pesha (pa kabllo rryme) 0.7 kg / 1.5 bs
 • Gjatësia e kabllit2.2 m / 7 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 70 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grykë e gjërë (50 mm)
 • Grykë zvogëluese (20 mm)
 • Këllëf plastik

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “AJËRNGROHËSE HE 20-600”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
VIDIATOR BS 18 L BL SCREWDRIVER
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKG 80/16
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
ELEKTROGUR W 18 LTX 150 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LT-QUICK
AJËRNGROHËSE HE 20-600
AJËRNGROHËSE HE 20-600
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart