Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR POWERMAXX SB 12

L18,900

VIDIATOR POWERMAXX SB 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150.5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in bs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 360/0 – 1400 rpm
SKU: 601039890 Tags: ,

L18,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR POWERMAXX SB 12

VIDIATOR POWERMAXX SB 12

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150.5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in bs
 • Murator me shpime: 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 360/0 – 1400 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje me çekan pa tel, kompakt, me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Funksioni i shpimit me çekan për shpime në muraturë
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për shkëlqim optimal në zonën e punës
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë17 Nm / 150,5 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 40 Nm / 354 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4 – 44 in-lbs
 • Masoneria me stërvitje 10 mm / 3/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 360/0 – 1400 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 21000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 10 mm // 1/16 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim13 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Kaçavidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck pa çelës
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • Vendosja e çështjes MetaLoc

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR POWERMAXX SB 12

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR POWERMAXX SB 12”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
SHARRË ME MAJË VERTIKALE STA-18-LTX-140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
VIDIATOR ME BATERI BS BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR COMBO 2.7.1 12 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart