Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100

L22,500

SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë: 0 – 2800 rpm

SKU: 601003890 Tags: ,

L22,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100

SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100

Tensioni i baterisë: 18 V
Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 ”
Goditje në punë: 0 – 2800 rpm

Përshkrim

 • Sharrja e saktë dhe e përputhur me materialin për shkak të shkallës së ndryshueshme të goditjes, goditjes së lavjerrësit dhe udhëzimit të fletës së sharrës me shtrirje të ulët me mbështetjen e pranverës
 • Metabo “Quick” për ndërrimin e fletëve të sharrës pa mjete dhe me nxjerrje automatike
 • Doreza e sipërme me sipërfaqe të butë që nuk rrëshqet
 • Funksioni i fryrjes së rrojës së zgjedhshme siguron pamje të lirë të vijës së prerjes
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Druri i thellësisë së prerjes: 100 mm / 4 “
 • Thellësia e prerjes NF metal 25 mm / 1 “
 • Çeliku i fletës së thellësisë së prerjes: 10 mm / 3/8 “
 • Diapazoni i kthyeshëm nga / në: – 45 / + 45 °
 • Nivelet e goditjes së lavjerrësit4
 • Goditje në boshe 0 – 2800 rpm
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.6 kg / 5.8 bs

Dridhje

 • Sharrja e drurit9.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Sharrja e metaleve6.5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 95 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Grykë nxjerrëse
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Vendosja e çështjes MetaLoc
 • Vendosja e çështjes MetaLoc
 • pa paketim baterie, pa ngarkues
 • Xham mbrojtës
 • Pllaka mbrojtëse e çipave

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
MATRAPIK ME BATERI KHA 36-18 LTX-32
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STAB-18-LTX-100
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart