Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261

L45,900

SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261

Lartësia e prerjes: 103 mm / 4 1/16 ”
Gjerësia e kalimit: 245 mm / 9 21/32 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 400 W

SKU: 619008000 Tags: ,

L45,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare

SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261

SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261

Lartësia e prerjes: 103 mm / 4 1/16 ”
Gjerësia e kalimit: 245 mm / 9 21/32 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 400 W

Përshkrim

 • Saktësi dhe qëndrueshmëri e lartë për cilësinë më të lartë të prerjes
 • Rruga e qetë e rripit falë volantëve të ekuilibruar me veshje gome
 • Udhëzuesi me tre rul me precizion të lartë dhe të poshtëm HSS të sharrës së brezit për rezultate të sakta të prerjes, të rregullueshme pa mjete
 • Gardh i saktë i grisjes me fiksim të dyfishtë dhe fiksim të shpejtë
 • Motor me induksion të qetë, pa mirëmbajtje dhe i fortë.
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Tavolinë sharre gize rrotulluese për prerje të pjerrëta
 • Hapja e derës pa mjete për ndryshim të lehtë të tehut të sharrës
 • Rregullimi i lartësisë pa mjet për mbrojtësin e tehut të sharrës
 • Drita LED e punës për ndriçimin e vijës prerëse
 • Nxjerrja e jashtme e mundshme për punë me pluhur të ulët
 • Prerja e rrezes me shtojcë sharrimi rrethi (aksesor)

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 530 x 470 x 840 mm // 20 7/8 x 18 1/2 x 33 1/16 “
 • Sipërfaqja mbështetëse 328 x 335 mm // 12 29/32 x 13 3/16 “
 • Lartësia e punës pa mbajtëse 375 mm / 14 3/4 “
 • Diapazoni i kthyeshëm i stolit të sharrimit 0 – 45 °
 • Lartësia e prerjes103 mm / 4 1/16 “
 • Gjerësia e kalimit245 mm / 9 21/32 “
 • Shpejtësia e prerjes735 m / min
 • Gjatësia e rripit të sharrës 1712 mm / 67 13/32 “
 • Tensioni kryesor i rrymës220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 400 W
 • Fuqia e daljes270 W
 • Pesha 32.5 kg / 71.7 bs
Fusha e dorëzimit
 • Brezi universal sharra A6
 • Përshtatës thithës (për Ø 44, 58, 100 mm)
 • Shkop shtytës
 • Gardh i shqyer
 • Gardh Mitre

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBEV 1100-2 S
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 850-115
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 11-52 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
ASPIRATOR VAKUMI INOX ASA-30-L-PC
SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261
SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart