Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX

L32,500

MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 213 in-
Murator me shpime: 18 mm / 23/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 30 mm / 1 3/16 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1000/0 – 3000 rpm

SKU: 600845840 Tags: ,

L32,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX

MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 24 Nm / 213 in-
Murator me shpime: 18 mm / 23/32 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 30 mm / 1 3/16 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 1000/0 – 3000 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje me çekan pa tela me performancë të lartë për shpime të fuqishme në murature ekuivalente me atë të një vegle me energji elektrike
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt nëse mjeti ndalet papritur
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Jakë (Ø 43 mm) për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Tensioni i baterisë18 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë24 Nm / 213 në bs
 • Murator stërvitje 18 mm / 23/32 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 30 mm / 1 3/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1000/0 – 3000 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 57000 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.6 kg / 5.7 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal3,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim 17 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 97 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 108 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Futuro Plus pa çelësa
 • metaBOX 165 L
 • Doreza anësore
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
SHARRË TAVOLINE TKHS 315 C
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WEA 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart