Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351

L25,900

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351

Pllaka bazë: 114 x 229 mm (1/2 fletë)
Frekuenca orbitale pa ngarkesë: 8400 – 22000 opm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W

SKU: 611351000 Tags: ,

L25,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351

ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351

Pllaka bazë: 114 x 229 mm (1/2 fletë)
Frekuenca orbitale pa ngarkesë: 8400 – 22000 opm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 350 W

Përshkrim

 • Përfundim i shkëlqyeshëm lëmues pa shënuar shenja dhe brazda, për një përfundim profesional të sipërfaqes
 • Sistem lëkundës me kushinetë këndore me dy rreshta për drejtim jashtëzakonisht të butë dhe dridhje minimale
 • Sistem i fortë shtrëngimi për lëmimin e letrës me ose pa mbërthyes grepi dhe sythe, si dhe lëmues të mesëm me trashësi deri 10 mm
 • Kushineta me topa me mbyllje të shumëfishta dhe mëngë gome anti-lot mbron makinerinë nga pluhuri agresiv
 • Dorezë anësore me amortizim dridhjeje për një kapje të rehatshme në çdo pozicion pune
 • TurboBoost: lejon që të përdoren rezerva shtesë të energjisë për heqjen maksimale
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar në frekuenca të personalizuara orbitale që i përshtaten materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Pllakë lëmuese me kanale shtesë të nxjerrjes anësore për punë më të pastër
 • Fishek pluhuri me filtër për të punuar pa u lidhur me një fshesë me korrent
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Pllaka bazë 114 x 229 mm (1/2 fletë)
 • Frekuenca orbitale pa ngarkesë8400 – 22000 opm
 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes350 W
 • Fuqia e daljes180 W
 • Frekuenca orbitale me ngarkesë nominale17000 opm
 • Diametri i orbitës: 2,2 mm / 3/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.6 kg / 5.7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 3,3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 79 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 90 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Pjatë bluarje grep dhe lak
 • dorezë anësore e lëvizshme
 • Qese tekstili pluhuri

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
ZDRUKTH ME BATERI HO-18-LTX 20-82
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
POMPË PRESIONI HWW 3500/25
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart