Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q

L21,500

VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in-
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “
SKU: 601037500 Tags: ,

L21,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q

VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q

 • Tensioni i baterisë: 12 V
 • Çift rrotullues maksimal – i butë: 17 Nm / 150 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë: 40 Nm / 354 in-
 • Stërvitja Ø çeliku: 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë me stërvitje: 18 mm / 23/32 “

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Klasa Metabo 12 Volt – e lehtë, por e fuqishme
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Dritë LED e integruar e punës me funksion të dritës së natës për ndriçim optimal në zonën e punës
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë12 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë17 Nm / 150 in-
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 40 Nm / 354 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm0,5 – 5 Nm // 4 – 44 in-lbs
 • Stërvitje Ø çelik 10 mm / 3/8 “
 • Druri i butë shpues 18 mm / 23/32 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 360/0 – 1400 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1 – 10 mm // 1/32 – 3/8 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 1,1 kg / 2,4 lbs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Vidhja me vidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 64 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 75 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Karikues SC 30
 • metaBOX 118
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (12 V / 2.0 Ah)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS 12 Q”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-BL-I
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-BL-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
KOMPLET ME MAJA 32 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "PRECISION CUT WOOD - CLASSIC"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË PËR FRYRJE GOMASH
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart