Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS

L59,500

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 55 Nm / 487 in-
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 110 Nm / 974 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 “

SKU: 602191500 Tags: ,

L59,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS

VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 55 Nm / 487 in-
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 110 Nm / 974 në bs
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 ”

Përshkrim

 • Stërvitje / kaçavidë e fortë me fuqi maksimale për aplikime të kërkuara
 • Modaliteti i përzgjedhur “impuls” për heqjen e vidave kokëforta dhe për shpimin në vend në sipërfaqe të lëmuara
 • Motor i fuqishëm me 4 pole Metabo për shpime të shpejtë dhe vidhosje me vidha
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Jakë (Ø 43 mm) për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Strehim i fortë ingranazhi i hedhur me vdesin të fortë për shpërndarje optimale të nxehtësisë dhe jetë të gjatë shërbimi
 • Lidhësi i dobishëm i rripit dhe mbajtësi i bitit mund të fiksohen në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 4 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë 55 Nm / 487 in-
 • Çift rrotullues impulsi 60 Nm / 531 in-lbs
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 110 Nm / 974 në l
 • Çift rrotullues i rregullueshëm 1.5 – 24 Nm // 13 – 221 në l
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 65 mm / 2 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1700 rpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.3 kg / 5.1 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Kaçavidë pa ndikim2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 80 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 91 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Futuro Plus çelës pa çelës me mëngë metalike
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 4.0 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145 L
 • Doreza anësore
 • Lidhëse rripi dhe kutia e bitit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË GRASATIMI ME AJËR DFP 400
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
ZMERILUESE MURI LSV 5-225 COMFORT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12
VIDIATOR ME BATERI BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
VIDIATOR ME BATERI BS 12 BL Q
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 930-1/2"
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-IMPULS
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart