Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL

L36,500

FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL

Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 – 25500 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1200 W
Mbërthimi i kolit: 8 mm / 0.315 “

SKU: 601229000 Tags: ,

L36,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL

FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL

Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 – 25500 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1200 W
Mbërthimi i kolit: 8 mm / 0.315 ”

Përshkrim

 • Matës telefonik për rregullimin e imët të thellësisë së formimit / rutimit me 0,1. saktësi mm
 • Ndalesë me tre nivele për të zgjedhur paraprakisht deri në 3 thellësi të ndryshme të formimit / drejtimit
 • Udhëzues i fortë dhe rezistent në rrotullim me 2 kolona për saktësinë më të lartë
 • Mbërtheckë e ngurtësuar dhe e këmbyeshme e kollës për koncentricitet të saktë të mjeteve
 • Bllokimi i gishtit për ndryshim të lehtë të bitit të routerit
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Thumbwheel për Parazgjedhjen e Shpejtësisë
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Pllakë baze e hedhur prej alumini me veshje për rrëshqitje të lehtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin
 • Udhëzues paralel paraprak i drejtuar në prizma me rregullim të imët për bluarjen precize
 • Mund të përdoret gjithashtu në pistën udhëzuese duke përdorur një pllakë të ndërmjetme (aksesor)
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lartësia maksimale e goditjes 50 mm / 2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 5000 – 25500 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1200 W
 • Fuqia e daljes780 W
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar 25500 rpm
 • Mbërthecka e kolletit 8 mm / 0.315 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.5 kg / 7.7 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Rrugëzimi MDF3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Udhëzues paralel i rregullimit të imët
 • Hapësirë me nofulla të hapura
 • Matës telefonik për rregullim të imët
 • Lidhës i nxjerrjes

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SE 4000 (PLLAKA GIPSI)
TRAPAN SE 6000 (PLLAKA GIPSI)
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
AJËRNGROHËSE HE 23-650 CONTROL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
TAVOLIN PLAN RRAFSHIMI
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
ZMERILUESE SXE 150-5.0 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
FREZË VERTIKALE OF-E-1229 SIGNAL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart