Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SYZE MBROJTSE METABO

Add your review

L950

SYZE MBROJTSE

 • Mbrojtje e përsosur gjithëpërfshirëse, fushë e madhe e shikimit falë lenteve me formë të veçantë
 • Ventilim i shkëlqyeshëm falë krahëve anësorë të projektuar në mënyrë optimale
 • Veshje speciale (jashtë gërvishtjes, brenda anti-mjegull)
 • Lente pa ngjyrë, UV 2 – 1.2
 • Përdorni për aktivitete të lehta pluhuri, aktivitete montimi, punë bluarjeje, shpime dhe mulliri
SKU: 623751000 Tags: ,

L950

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SYZE MBROJTSE METABO

SYZE MBROJTSE METABO Përshkrim

 • Mbrojtje e përsosur gjithëpërfshirëse, fushë e madhe e shikimit falë lenteve me formë të veçantë
 • Ventilim i shkëlqyeshëm falë krahëve anësorë të projektuar në mënyrë optimale
 • Veshje speciale (jashtë gërvishtjes, brenda anti-mjegull)
 • Lente pa ngjyrë, UV 2 – 1.2
 • Përdorni për aktivitete të lehta pluhuri, aktivitete montimi, punë bluarjeje, shpime dhe mulliri

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SYZE MBROJTSE METABO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN KËNDOR WBE 700
TRAPAN KËNDOR WBE 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 150
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS QUICK BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE SP 24-46 SG
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart