Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR

Add your review

L36,400

PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR

Mbajtës sheshi: 1 ”
Maks. Çift rrotullues çlodhës: 2440 Nm / 21596 in-lbs

SKU: 601551000 Tags: ,

L36,400

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR

PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR

Mbajtës sheshi: 1 ”
Maks. Çift rrotullues çlodhës: 2440 Nm / 21596 in-lbs

Përshkrim

 • Dorezë e madhe e përparme për një pozicion ergonomik pune
 • Rrjedha e zgjatur e ngasjes për shtrëngimin / lirimin e vendeve të punës në shinat e thella qendrore
 • Çekiç binjak i qëndrueshëm
 • Çelës i fortë dhe i fuqishëm i ndikimit për punë të rënda p.sh. shërbim kamioni

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit13 l / s / 28 cfm
 • Mbajtës sheshi1 “
 • Maks. çift rrotullues çlodhës 2440 Nm / 21596 in-lbs
 • Pesha 7,3 kg / 16,1 lbs

Dridhje

 • Vidhja me ndikim 17.3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K2.21 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 99 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 110 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/2 “
 • Grykë gete 10 mm dhe kapëse gete sipas ISO 11148
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in 1/2 “
 • ISO plug-in dalë 1/2 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 140
SHARRË VERTIKALE STEB 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
elektropompe-zhytese-tbp-5000-m
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE BAE 75
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart