Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

PISTOLETË BOJE FSP 100

Add your review

L7,500

PISTOLETË BOJE FSP 100

Presioni i funksionimit: 3.5 bar / 50.8 psi
Kërkesa për ajër: 50 – 100 l / min // 2 – 4 cfm
Pesha: 0.2 kg / 0.4 bs

SKU: 601574000 Tags: ,

L7,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

PISTOLETË BOJE FSP 100

PISTOLETË BOJE FSP 100

Presioni i funksionimit: 3.5 bar / 50.8 psi
Kërkesa për ajër: 50 – 100 l / min // 2 – 4 cfm
Pesha: 0.2 kg / 0.4 bs

Përshkrim

Armë llak bojë kompakte, shumë e dobishme për sipërfaqe të vogla, ideale për punë korrigjuese

Të dhënat teknike

Karakteristikat

  • Presioni i funksionimit: 3.5 bar / 50.8 psi
  • Kërkesa për ajër: 50 – 100 l / min // 2 – 4 cfm
  • Pesha: 0.2 kg / 0.4 bs
Fusha e dorëzimit
  • EURO Plug-in 1/4 “
  • Enë plastike për rrjedhje, 0,1 l
  • Grykë e rrumbullakët spërkatëse Ø 1 mm
  • EURO dhe ARO / Orion plug-in dalë 1/4 “
  • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
  • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “PISTOLETË BOJE FSP 100”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PNEUMATIK ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
KOMPLET ME PUNTO DRURI 8 COPË
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR 2.7.5 12 V BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart