Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZMERILUESE E DREJTË DG 700

Add your review

L17,900

ZMERILUESE E DREJTË DG 700

Presioni i funksionimit: 6,2 bar / 90 psi
Shpejtësia maksimale: 22000 rpm

SKU: 601554000 Tags: ,

L17,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZMERILUESE E DREJTË DG 700

ZMERILUESE E DREJTË DG 700

Presioni i funksionimit: 6,2 bar / 90 psi
Shpejtësia maksimale: 22000 rpm

Përshkrim

 • Veçanërisht i fuqishëm dhe i fortë për përdorim të kërkuar
 • Për lëmimin / bluarjen, zhvlerësimin, formimin / rutimin dhe gdhendjen
 • Për bluarjen e sipërfaqeve të sheshta dhe të lakuara në një larmi materialesh të ndryshme
 • Praktik dhe i lehtë për funksionim të lehtë edhe në vende të vështira për tu arritur
 • Strehim ergonomik, i izoluar dhe i lehtë, i bërë nga plastika pa ndikim
 • Udhëzuesi i shkarkimit miqësor ndaj përdoruesit përmes dorezës shmang turbulencën e pluhurit në zonën e punës
 • Dalja e ajrit e mbrojtur nga zëri për funksionimin e zvogëluar të zhurmës
 • Dimensione kompakte për funksionim të përshtatshëm me një dorë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Presioni i punës 6,2 bar / 90 psi
 • Kërkesa e ajrit600 l / min / 21 cfm
 • Shpejtësia maksimale22000 rpm
 • Mbërthecka e kolletit 6 mm / 0.2362 “
 • Pesha 0,83 kg / 1,8 lbs

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 3.1 m / s²
 • Pasiguria e matjes K0.8 m / s²
 • Emetimi i zhurmës
 • Niveli i presionit të zërit 89 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 100 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • EURO Plug-in 1/4 “
 • Collet 6 mm (standardi i industrisë)
 • Shishe vaji
 • ARO / Orion Plug-in dalë 1/4 “
 • ISO plug-in dalë 1/4 “

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZMERILUESE E DREJTË DG 700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME AJËR DW 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
disk-druri-cordless-cut-wood-classic
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
DISK DRURI "POWER CUT"
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
ZMERILUESE E DREJTË DG 700
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart