Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË UJI P 6000 INOX

L35,900

POMPË UJI P 6000 INOX

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 6000 l / h / 1585 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 55 m / 180 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

SKU: 600966000 Tags: ,

L35,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË UJI P 6000 INOX

POMPË UJI P 6000 INOX

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1300 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 6000 l / h / 1585 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 55 m / 180 ft
Lartësia maksimale e thithjes: 8 m / 26 ft

Përshkrim

 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, qarkullimin e ujit të pastër
 • Mbrojtja e pompës Metabo: mbrojtje automatike nga drejtimi i thatë me ekran LED për të mbrojtur pompën dhe sigurinë e lartë të përdoruesit
 • Pajisja e funksionimit të pompës me shumë nivele për funksionim të lartë dhe funksionim me zhurmë të ulët
 • Motor kondensatori pa mirëmbajtje
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Sistem vulosës me cilësi të lartë për jetë të gjatë shërbimi
 • Strehim i qëndrueshëm i pompës prej çeliku inox
 • Hapni veçmas mbushjen e ujit për funksionimin e thjeshtë të pompës
 • Priza e kullimit të ujit (e lëvizshme pa mjete) për mbrojtje në rast acar
 • Këmbë të gomuara për funksionim me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët
 • Dorezë ergonomike për transport të rehatshëm
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 4 spërkatës

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1300 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit6000 l / h / 1585 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit55 m / 180 ft
 • Presioni maksimal: 5,5 bar / 79,8 psi
 • Lartësia maksimale e thithjes8 m / 26 ft
 • Porta thithëse1 “fije femërore
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Mbështetja e pompës Çelik inox
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X4
 • Boshti i makinës Çelik inox
 • Numri i shtytësve5
 • Përmasat470 x 222 x 303 mm // 18 1/2 x 8 3/4 x 11 15/16 “
 • Pesha 12.7 kg / 28 l
 • Gjatësia e kabllit 1.5 m / 5 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 63 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 75.9 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K2.3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shirit nënshkrimi pëlhure

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË UJI P 6000 INOX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTRIK DORE ULA 12 LED
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 32
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
SHARRË VERTIKALE STE 100 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
NDRICUES PA 12 LED-USB
NDRICUES PA 12 LED-USB
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart