Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT

L19,500

ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2800 – 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.8 Nm / 34 në bs

SKU: 601089000 Tags: ,

L19,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT

ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT

Rrota bluarëse Ø: 125 mm // 5 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 2800 – 11000 rpm
Çift rrotullues: 3.8 Nm / 34 në bs

Përshkrim

 • Produktiviteti maksimal falë performancës së lartë me peshë të ulët; me kontrollin e shpejtesise
 • Ergonomi e përsosur falë dorezës së hollë për kontroll maksimal dhe punë të lehtë të sipërme
 • Metabo Marathon-motor me sistem të ri ftohës dhe furçë karboni për dyfishin e jetës së shërbimit
 • Elektronikë me valë të plota Vario Tacho Constamatic (VTC) me Thumbwheel: për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialit të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Sistemi M-Quick për ndryshimin e diskut pa mjet me prekjen e një butoni
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza anësore me dridhje të ulët Metabo VibraTech (MVT)
 • Tufë sigurie mekanike Metabo S-automatike: minimizon kthimin në nivelin më të ulët kur disku bllokohet papritur – për sigurinë maksimale të përdoruesit dhe përparimin e shpejtë
 • Mbrojtja elektronike e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për operacion ose prerje me të majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje Ø125 mm // 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1750 W
 • Fuqia e daljes 1070 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 2800 – 11000 rpm
 • Revolucionet me ngarkesë të vlerësuar11000 rpm
 • Çift rrotullues 3.8 Nm / 34 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.5 kg / 5.5 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 6.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 3 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me fllanxhë M-Quick

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-254-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
SHARRË VERTIKALE STA-18-LTX-100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2644
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
VIDIATOR ME GODITJE SSD-18-LTX-200-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 5
ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT
ELEKTROGUR WEV 17-125 QUICK RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart