Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

GURË BANGO BS 175

L29,000

GURË BANGO BS 175

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 175 x 25 x 32 mm // 7 x 1 x 12 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W
Çift rrotullimi i prishjes: 2.3 Nm / 20 in-lbs
SKU: 601750000 Tags: ,

L29,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

GURË BANGO BS 175

GURË BANGO BS 175

Rrota bluarje (thickness x trashësi x boshe): 175 x 25 x 32 mm // 7 x 1 x 12 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 2980 rpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 500 W
Çift rrotullimi i prishjes: 2.3 Nm / 20 in-lbs

Përshkrim

 • Makinë e fortë për mprehje, bluarje dhe heqje detyrash të sofistikuara
 • Krahu i madh për lëmimin e rripit i cili mund të anohet vazhdimisht me 90 ° për përpunimin e pjesëve të punës prej druri dhe metali
 • Motor me induksion me zhurmë të ulët dhe dridhje të ulët, pa mirëmbajtje
 • Motor për rrymë alternative njëfazore
 • Mbulesa mbrojtëse të mbyllura në anët me grykë nxjerrëse
 • Bllokohet bajoneta e mbulesës mbrojtëse për ndërrim të shpejtë dhe të thjeshtë të rrotave
 • Çelës ndalimi emergjence i mbrojtur nga pluhuri
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Mbështetja e pjesës së punës e rregullueshme pa mjete
 • Mbrojtës të mëdhenj të mbrojtjes nga shkëndija për mbrojtjen e syve
 • Këmbët prej gome për zbutjen e dridhjeve për mbështetje të sigurt

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje (thickness x trashësi x vrima) 175 x 25 x 32 mm // 7 x 1 x 12 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 2980 rpm
 • Tensioni kryesor i rrymës 220 – 240 V
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 500 W
 • Fuqia e daljes 310 W
 • Çift rrotullimi i prishjes 2,3 Nm / 20 in-lbs
 • Gjatësia e krahut të bluarjes së rripit 285 mm / 11 1/8 “
 • Rrip lëmimi 50 x 1020 mm // 2 x 40,167 “
 • Grykë nxjerrëse, e brendshme Ø: 35 mm / 1 3/8 “
 • Pesha 14,9 kg / 32,8 lbs
 • Gjatësia e kabllit 2 m / 7 ft
Fusha e dorëzimit
 • Disk i rregullt për lëmimin e oksidit të aluminit 60 N
 • Mbështetje e pjesës së punës
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Rrip pëlhure K 60
 • Syzet e mbrojtjes nga shkëndija

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “GURË BANGO BS 175”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 8-45 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 2
Add to compare
SHARRË CIRKULARE DRURI BAS 261
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8755
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart