Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK

L31,900

ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 910 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 10000 rpm
Çift rrotullues: 2 Nm / 18 në bs

SKU: 613060000 Tags: ,

L31,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK

ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK

Këndi minimal i arritshëm: 43 °
Rrota bluarëse Ø: 125 mm / 5 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 910 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 10000 rpm
Çift rrotullues: 2 Nm / 18 në bs

Përshkrim

 • Mulli më kompakt me kënd të sheshtë për të punuar në kënde akute deri në 43 °
 • Veçanërisht e zhvilluar për heqjen e shllakut të saldimit, ndryshkut ose bojës në konstruksione të kornizave të ngushta dhe për të punuar në hapësira të ngushta
 • Motori Metabo Marathon me mbrojtje nga pluhuri i patentuar për jetë të gjatë shërbimi
 • Elektronika konstamatike (C) -Vale e plotë: përparim i shpejtë i punës me anë të shpejtësisë pothuajse konstante nën ngarkesë
 • Metabo Quick për ndryshimin e diskut pa mjete me anë të një arre me mbyllje të shpejtë
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Mbyllja elektronike e sigurisë: zvogëlon goditjen nëse disku ndalet papritur – për siguri të lartë të përdoruesit
 • Mbrojtja elektronike e mbingarkesës, mbrojtja e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Këndi minimal i arritshëm43 °
 • Rrota bluarje Ø125 mm / 5 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar910 W
 • Fuqia e daljes430 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 10000 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale8200 rpm
 • Çift rrotullues 2 Nm / 18 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 2.1 kg / 4.6 l
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 5,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2,5 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 88 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 99 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore
 • Disk 1 përplasës Flexiamant Super Konveks (125 mm; P60)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me mbyllje të shpejtë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË PORTATIVE TS 254
SHARRË PORTATIVE TS 254
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DKNG 40/50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRAFSHUES PLAN DH 330
RRAFSHUES PLAN DH 330
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN KËNDOR WBE 700
TRAPAN KËNDOR WBE 700
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 9-125 QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart