Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK BHE 2644

L22,900

MATRAPIK BHE 2644

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.3 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 5400 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me shpime çekani: 26 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 606156000 Tags: ,

L22,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK BHE 2644

MATRAPIK BHE 2644

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 2.3 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 5400 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me shpime çekani: 26 mm / 1 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç rrotullues me 2 funksione: shpimi dhe shpimi i çekanit
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Fillim i butë elektronik për shpime precize në vend
 • Veprimi i çekanit me performancë të lartë, i montuar saktësisht në një strehë të bërë nga aliazh alumini: jetëgjatë dhe e fortë
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Dorezoni me sipërfaqe të rrëshqitjes së butë

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 2.3 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit 5400 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 800 W
 • Beton shpues me shpime çekani 26 mm / 1 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 68 mm / 2 11/16 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 30 mm / 1 3/16 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1150 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale960 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Diametri i jakës 43 mm / 1 11/16 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.7 kg / 5.9 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 159 7/16 “

Dridhje

 • Beton shpues me çekan13,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 85 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 96 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Këllëf plastik
 • Doreza anësore
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK BHE 2644”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
BAZAMENT PËR TRONKATRICE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 10
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI SBE 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart