Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK KHE 3250

L36,900

MATRAPIK KHE 3250

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.1 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4470 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me stërvitje çekani: 32 mm / 1 1/4 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

SKU: 600637000 Tags: ,

L36,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK KHE 3250

MATRAPIK KHE 3250

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 3.1 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 4470 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 800 W
Beton shpues me stërvitje çekani: 32 mm / 1 1/4 ”
Mbajtës bit: SDS-plus

Përshkrim

 • Çekiç i kombinuar me 3 funksione: shpimi i çekanit, shpimi dhe gdhendja
 • Metabo VibraTech (MVT): sistemi i integruar i amortizimit dhe doreza anësore për të zvogëluar dridhjet në mënyrë që të mbrojë shëndetin e përdoruesit
 • Forma e strehimit ergonomik për detyrat e gdhendjes pa dorezë anësore
 • Vario (V) -Elektronikë për të punuar me shpejtësi të personalizuar për t’iu përshtatur materialeve të ndryshme të aplikimit
 • Metabo Marathon-motor me mbrojtje nga pluhuri për jetë të gjatë shërbimi
 • Veprimi i çekanit me performancë të lartë, i montuar saktësisht në një strehë të bërë nga aliazh alumini: jetëgjatë dhe e fortë
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Lidhës topi mbrojtës kabllor për lirinë optimale të lëvizjes kur punoni

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 3.1 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit4470 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 800 W
 • Beton shpues dr me shpime çekani 32 mm / 1 1/4 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore 82 mm / 3 1/4 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues mm 35 mm / 1 3/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 1150 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale920 rpm
 • Mbajtës bitSDS-plus
 • Diametri i jakës: 50 mm / 1 31/32 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 3.4 kg / 7.5 bs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Beton shpues me çekiç 12,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 10,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 91 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 102 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Shtrëngues çekani për vegla me fund të kunjit SDS-plus
 • Këllëf plastik
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK KHE 3250”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8745
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W 1100-125
ELEKTROGUR W 1100-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 5 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT-BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart