Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRONKATRICE KGS 18 LTX 216

L42,900

TRONKATRICE KGS 18 LTX 216

Lloji i paketimit të baterisë: Li-jon
Tensioni i baterisë: 18 V
Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1.181 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 rpm

SKU: 619001650 Tags: ,

L42,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRONKATRICE KGS 18 LTX 216

TRONKATRICE KGS 18 LTX 216

Lloji i paketimit të baterisë: Li-jon
Tensioni i baterisë: 18 V
Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1.181 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 4200 rpm

Përshkrim

 • Miter i fuqishëm pa kabëll i përsosur për punë në montim me vëllim të lartë të shkurtimeve
 • Deri në 400 prerje për ngarkimin e paketës së baterisë (5.2 Ah) në petëzuar 195 x 8 mm
 • Deri në 200 prerje për ngarkimin e paketës së baterisë (5,2 Ah) në dru të butë 60 x 60 mm
 • Funksion rrëshqitës për pjesë të gjera të punës.
 • Pesha e lehtë kompakte, e përshtatshme edhe për transport me një dorë
 • Transport i lehtë falë dorezave të dizajnuara ergonomikisht dhe bllokimit të kokës së sharrës
 • Frena motorike për ndalim të shpejtë të tehut të sharrës në 3 sekonda
 • Dizajn i fortë prej alumini i hedhur në vdes për kërkesat më të larta
 • Nxjerrja efektive e çipit të brendshëm dhe pluhurit përmes lugës së pluhurit dhe çantës për mbledhjen e çipave
 • Vendosja e shpejtë dhe precize e këndeve të zakonshëm duke përdorur pikat e ndaljes
 • Lazeri i linjës prerëse dhe drita LED e punës me ndërprerje automatike të kursimit të energjisë
 • Zgjatjet e rregullueshme dhe të zgjatshme të gjerësisë së tryezës, të lëvizshme për të vendosur panele të gjata, pllaka etj
 • Rrëshqitje profilesh të larta të gardhit të pasmë për sharrim të sigurt
 • Shtrëngues materiali për fiksimin e sigurt të pjesës së punës nga lart ose nga përpara
 • Udhëzues për thellësinë për krijimin e lehtë të brazdave
 • Koka e sharrës mund të jetë e prirur në të majtë, me një hapësirë ​​shtesë këndi për uljet
 • Të gjitha shkallët dhe elementët e funksionimit janë të dukshme nga pozicioni i punës dhe mund të funksionojnë në mënyrë intuitive
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me anë të bllokimit të gishtit: Nuk kërkohet çmontim i mbrojtësit të lavjerrësit
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 5,2 Ah
 • Sipërfaqja mbështetëse345 x 730 mm
 • Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 ° 305/205 mm // 12/8 1/16 “
 • Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 ° 65/36 mm // 2 9/16 / 1 13/32 “
 • Kapaciteti i prerjes 90 ° / 90 ° 305 x 65 mm // 12 x 2 1/2 “
 • Kapaciteti i prerjes 45 ° / 45 ° 205 x 36 mm // 8 1/16 x 1 13/32 “
 • Vendosja e rrotullës majtas / djathtas47 / 47 °
 • Tehu i sharrës anon majtas / djathtas47 / 2 °
 • Teh sharre: 216 x 30 mm // 8 1/2 x 1,181 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 4200 rpm
 • Maks. shpejtësia e prerjes48 m / s / 157 ft / s
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 13.6 kg / 30 bs
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit (40 dhëmbë)
 • Morsetë materiali
 • Mjet për ndryshimin e tehut të sharrës
 • Çantë për mbledhjen e çipave
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 5,2 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • 2 Zgjatjet e gjatësisë së tryezës
 • Udhëzues për gjatësinë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRONKATRICE KGS 18 LTX 216”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR POWERMAXX BS 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË BANGO DS 125
Added to wishlistRemoved from wishlist 1
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 3300 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHE 2644
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
TRONKATRICE KGS 18 LTX 216
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart