Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM

L85,000

TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM

Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 °: 305/215 mm // 12/8 15/32 ”
Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 °: 72/42 mm // 2 27/32 / 1 21/32 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100%: 1500 W
Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20%: 1800 W

SKU: 612216000 Tags: ,

L85,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM

TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM

Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 °: 305/215 mm // 12/8 15/32 ”
Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 °: 72/42 mm // 2 27/32 / 1 21/32 ”
Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100%: 1500 W
Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20%: 1800 W

Përshkrim

 • Kombinim unik dhe i patentuar i sharrës panel me funksion rrëshqitës dhe sharrës precize me sistemin e ndalimit rregullueshëm simetrikisht
 • Sharrja me kohë dhe saktë e mitrave pa llogaritur dhe matur falë transferimit të thjeshtë të këndit nga sistemi i pjerrët në ndalesë
 • Funksion tërheqës kompakt për pjesë të gjëra pune deri në 305 mm: nuk kërkohet hapësirë ​​prapa sharrës
 • Fleksibiliteti maksimal kur sharroni falë tryezës rrotulluese dhe kokës së sharrës të prirur në të dy anët
 • Lazer me dy vija për shfaqje precize të vijës prerëse majtas dhe djathtas te tehut të sharrës
 • Kontrolli i shpejtësisë për gamën e gjerë të aplikimit, p.sh. për prerjen e profileve të aluminit dhe plastikës
 • Me teh sharre “multi cut” (dhëmb i rrafshët / trapezoidal) për cilësi prerjeje të lartë dhe jetëgjatësi të gjatë p.sh. në profile të petëzuara dhe alumini
 • Peshë e lehtë kompakte me doreza bartëse të dizajnuara ergonomikisht, ideale për përdorim në lëvizje
 • Nxjerrja efektive e pluhurit përmes lugës së integruar të pluhurit
 • Vendosja e shpejtë dhe precize e këndeve të zakonshëm duke përdorur pikat e ndaljes
 • Dritë e ndritshme e punës LED për ndriçimin e vijës së prerjes (me energji elektrike, nuk kërkohen bateri)
 • Rrëshqitje profilesh të larta të gardhit të pasmë për sharrim të sigurt
 • Udhëzues për thellësinë për krijimin e lehtë të brazdave
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me anë të bllokimit të gishtit: Nuk kërkohet çmontim i mbrojtësit të lavjerrësit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat 660 x 540 x 415 mm // 26 x 21 1/4 x 16 11/32 “
 • Gjerësia maksimale e prerjes 90 ° / 45 ° 305/215 mm // 12/8 15/32 “
 • Thellësia maksimale e prerjes në 90 ° / 45 ° 72/42 mm // 2 27/32 / 1 21/32 “
 • Kapaciteti i prerjes 90 ° / 90 ° 305 x 72 mm // 12 x 2 27/32 “
 • Kapaciteti i prerjes 45 ° / 45 ° 215 x 42 mm // 8 15/32 x 1 21/32 “
 • Vendosja e rrotullës majtas / djathtas50 / 50 °
 • Tehu i sharrës anon majtas / djathtas47 / 47 °
 • Teh sharre 216 mm // 8 1/2 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar S1 100% 1500 W
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar S6 20% 1800 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë2200 – 6300 rpm
 • Shpejtësia e prerjes25 – 70 m / s // 82 – 229 ft / s
 • Pesha18.3 kg / 40.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 3 m / 9 3/4 “

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 84 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 97 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit (60 dhëmbë)
 • Morsetë materiali
 • Mjet për ndryshimin e tehut të sharrës
 • Mbështjellës kabllosh
 • 2 Zgjatjet e gjatësisë së tryezës
 • Këndi i këndit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
ASPIRATOR ME VAKUM ASR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
ELEKTROGUR WEF 15-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË VERTIKALE STEB 140
SHARRË VERTIKALE STEB 140
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 425 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM
TRONKATRICE KGSV 72 XACT SYM
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart