Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M

L75,900

TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M

Lartësia e prerjes – mënyra e tryezës: 0 – 50 mm
Gjerësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 °: 150/100 mm
Thellësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 °: 102/70 mm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1600 W

SKU: 619004000 Tags: ,

L75,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M

TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M

Lartësia e prerjes – mënyra e tryezës: 0 – 50 mm
Gjerësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 °: 150/100 mm
Thellësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 °: 102/70 mm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1600 W

Përshkrim

 • Sharrë kryq dhe sharrë me funksion shtesë sharre rrethore tryezë për prerje të drejta
 • Kalimi i shpejtë nga ndërprerja në funksionimin e tryezës
 • Sharrë kompakte me peshë të lehtë, ideale për përdorim në lëvizje
 • Transport i lehtë me anë të bllokimit të kokës së sharrës
 • Dizajn i fortë prej alumini i hedhur në vdes për kërkesat më të larta
 • Vendosja e shpejtë dhe precize e këndeve të zakonshëm duke përdorur pikat e ndaljes
 • Lazer për shfaqjen e saktë të vijës prerëse (furnizohet me rrjetin elektrik, nuk kërkohen bateri)
 • Zgjatjet e rregullueshme dhe të zgjatshme të gjerësisë së tryezës, të lëvizshme për të vendosur panele të gjata, pllaka etj
 • Dritë e ndritshme e punës LED për ndriçimin e vijës së prerjes (me energji elektrike, nuk kërkohen bateri)
 • Rrëshqitje profilesh të larta të gardhit të pasmë për sharrim të sigurt
 • Shtrëngues materiali për fiksimin e sigurt të pjesës së punës nga lart ose nga përpara
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Koka e sharrës mund të jetë e prirur në të majtë, me një hapësirë ​​shtesë këndi për uljet
 • Të gjitha shkallët dhe elementët e funksionimit janë të dukshme nga pozicioni i punës dhe mund të funksionojnë në mënyrë intuitive
 • Ndryshimi i lehtë i tehut me anë të bllokimit të gishtit: Nuk kërkohet çmontim i mbrojtësit të lavjerrësit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Përmasat658 x 600 x 460 mm
 • Madhësia e tryezës462 x 261 mm
 • Lartësia e prerjes – modaliteti i tryezës 0 – 50 mm
 • Gjerësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 ° 150/100 mm
 • Thellësia e prerjes – mënyra e prerjes kryq 90/45 ° 102/70 mm
 • Kapaciteti i prerjes 90 ° / 90 ° 150 x 102 mm
 • Kapaciteti i prerjes 45 ° / 45 ° 115 x 45 mm
 • Vendosja e rrotullës majtas / djathtas52 / 52 °
 • Tehu i sharrës anon majtas / djathtas47 / 2 °
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 1600 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë3700 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale2750 rpm
 • Maks. shpejtësia e prerjes: 60 m / s / 197 ft / s
 • Teh sharre 305 x 30 mm
 • Pesha22 kg
 • Gjatësia e kabllit 2.8 m

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 95 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 98 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit (56 dhëmbë)
 • Udhëzues për gjatësinë
 • Morsetë materiali
 • Çantë për mbledhjen e çipave
 • Mjet për ndryshimin e tehut të sharrës
 • Shkop shtytës
 • 2 Zgjatjet e gjatësisë së tryezës
 • Rip Gardh

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE MURI 5-225
ZMERILUESE MURI 5-225
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK UHEV 2860-2 QUICK
MATRAPIK KHE 2860 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.11 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 19-180 QUICK RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 4000
VIDIATOR SE 18 LTX 4000
TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M
TRONKATRICE ME SUPRINA KGT-305-M
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart