Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT

L20,900

ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT

Rrota bluarëse Ø: 150 mm // 6 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 9600 rpm
Çift rrotullues: 4.4 Nm / 39 në bs

SKU: 601087000 Tags: ,

L20,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT

ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT

Rrota bluarëse Ø: 150 mm // 6 ”
Fuqia nominale e hyrjes: 1750 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 9600 rpm
Çift rrotullues: 4.4 Nm / 39 në bs

Përshkrim

 • Produktiviteti maksimal falë performancës së lartë me peshë të ulët
 • Ergonomi e përsosur falë dorezës së hollë për kontroll maksimal dhe punë të lehtë të sipërme
 • Metabo Marathon-motor me sistem të ri ftohës dhe furçë karboni për dyfishin e jetës së shërbimit
 • Elektronika me valë të plota Tacho Constamatic (TC): përparim i shpejtë i punës me anë të shpejtësisë konstante nën ngarkesë
 • Sistemi M-Quick për ndryshimin e diskut pa mjet me prekjen e një butoni
 • Gardë e rregullueshme pa mjete; kthesë-provë
 • Doreza anësore me dridhje të ulët Metabo VibraTech (MVT)
 • Tufë sigurie mekanike Metabo S-automatike: minimizon kthimin në nivelin më të ulët kur disku bllokohet papritur – për sigurinë maksimale të përdoruesit
 • dhe përparimin e shpejtë
 • Mbrojtja elektronike e butë e fillimit dhe rifillimit
 • Strehimi i ingranazheve mund të hiqet, të rrotullohet në hapa 90 ° dhe të rivendoset për operacion ose prerje me të majtë
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Rrota bluarje 50150 mm // 6 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1750 W
 • Fuqia e daljes 1070 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 9600 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale9600 rpm
 • Çift rrotullues4,4 Nm / 39 in-lbs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.5 kg / 5.6 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Bluarja sipërfaqësore 8,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 4 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 94 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 105 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Mbrojtëse
 • Doreza anësore e Metabo VibraTech (MVT)
 • Fllanxhë e brendshme e mbështetjes
 • Arrë me fllanxhë M-Quick

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KAPËSE PNEUMATIKE DSN 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.2 18 V
COMBO SET 2.3.2 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 850-2
TRAPAN SBEV 1300-2 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
HAPËSE KANALESH MFE 65
HAPËSE KANALESH MFE 65
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL
ZMERILUESE SXE 150-2.5 BL
ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT
ELEKTROGUR WE 17-150 QUICK RT
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart