Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX

L79,000

SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 18 V
Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 rpm
Teh sharre: 254 x 30 mm

SKU: 613025810 Tags: ,

L79,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX

SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX

Lloji i paketimit të baterisë: LiHD
Tensioni i baterisë: 18 V
Shpejtësia pa ngarkesë: 5000 rpm
Teh sharre: 254 x 30 mm

Përshkrim

 • Sharrë jashtëzakonisht e lehtë tavoline pa tel me funksion karrocë për lëvizshmëri maksimale
 • Motor i fuqishëm pa furça Metabo për sharrim të fuqishëm si me një mjet që funksionon në rrjet
 • Përputhshmëri 100% me klasën 18 Volt: funksionim i fuqishëm 36 volt me ​​dy paketa baterie 18 volt nga Metabo
 • Nxjerrja e integruar me ciklon pluhuri për punë me pluhur të ulët pa fshesë me korrent
 • Ndryshim i shpejtë midis sharrimit në nivelin e tokës ose kur qëndroni në këmbë falë mbështetëses së palosur të integruar
 • Pjerrësia e saktë e tehut përmes udhëzuesit të ingranazheve
 • Gardh i rregulluar saktësisht i rregulluar me fiksim të dyfishtë dhe fiksim të shpejtë
 • Sipërfaqe mbështetëse tepër e madhe falë zgjatjes së gjerësisë së tryezës dhe zgjatjes së gjatësisë së tryezës
 • Mbrojtje e butë nga fillimi dhe mbingarkesa për jetë të gjatë të shërbimit të motorit dhe makinës
 • Punë e sigurt falë mbrojtjes së rindezjes dhe frenimit motorik për ndalimin e shpejtë të tehut të sharrës
 • Pykë ndarëse mund të ulet pa mjete për prerje të fshehura dhe transport
 • Rasti dhe bashkëngjitjet MetaLoc mund të rregullohen në strehim për transport dhe ruajtje kompakte
 • Paketë baterish LiHD për performancë maksimale, kohë të zgjatur jashtëzakonisht të gjatë dhe jetëgjatësi
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketës së baterisë LiHD
 • Tensioni i baterisë 18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë: 4 x 8 Ah
 • Maks. sipërfaqja mbështetëse970 x 995 mm
 • Lartësia e punës850 / 355 mm
 • Lartësia e prerjes0 – 87 mm
 • Lartësia maksimale e prerjes 90/45 ° 87/50 mm
 • Gjerësia maksimale e prerjes në gardhin e copëtimit630 mm
 • Gjerësia maksimale e materialit në gardhin miter 200 mm
 • Shpejtësia pa ngarkesë 5000 rpm
 • Maks. shpejtësia e prerjes66 m / s
 • Teh sharre 254 x 30 mm
 • Diapazoni i kthyeshëm i tehut të sharrës-1.5 – 46.5 °
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 34.6 kg

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Teh sharre karabit me maja alternative të pjerrëta (40 dhëmbë)
 • Rip Gardh
 • Gardh Mitre
 • Zgjatja e gjatësisë së tryezës
 • Zgjatja e Gjerësisë së Tabelave
 • Shkop shtytës
 • Ciklet e pluhurit
 • Qese tekstili pluhuri
 • 4 paketa baterie LiHD (18 V / 8.0 Ah)
 • 2 karikues të shpejtë ASC Ultra “AIR COOL”
 • Rrip fiksimi për MetaLoc
 • Qëndroj
 • Rasti MetaLoc
 • Goma gome

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS QUICK BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
MATRAPIK KHA 18 LTX BL 24 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 4000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SET VIDIATOR COMBO 2.7.2 12 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SB 18 L BL
VIDIATOR SB 18 L BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
VIDIATOR SE 18 LTX 6000
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
SHARRË TAVOLINE TS 36-18 LTX
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart