Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL

L82,900

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 8.7 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2900 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Beton shpues me shpime çekiçi: 40 mm / 1 9/16 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

SKU: 600765620 Tags: ,

L82,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL

MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL

Maks. energjia me goditje të vetme (EPTA): 8.7 J
Shkalla maksimale e ndikimit: 2900 bpm
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1100 W
Beton shpues me shpime çekiçi: 40 mm / 1 9/16 ”
Mbajtës bit: SDS-maks

Përshkrim

 • Përparimi maksimal i shpimit dhe performanca e lartë e thyerjes falë motorit pa furça dhe mirëmbajtjes me çekan me performancë të lartë
 • Jetëgjatësi e gjatë falë teknologjisë pa furça dhe ambienteve të forta prej alumini të hedhura në ingranazhe dhe motor
 • Çekiç i kombinuar me 2 funksione: shpimi i çekanit dhe gdhendja
 • Metabo VibraTech (MVT) me zbutje të dyfishtë: Doreza e shkëputur dhe pesha kundër-lëkundëse thithëse e ndikimit zvogëlojnë në mënyrë aktive dridhjet për punë të shëndetshme edhe në përdorim të vazhdueshëm.
 • Formë ergonomike, zonë e hollë e kapjes me shkas të madh të kontrollit të shpejtësisë për një punë të rehatshme
 • Çelës mbyllës lehtësisht i arritshëm për gdhendje në mënyrë të vazhdueshme
 • Elektronikë me valë të plotë Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Fala Wave për punë me materiale që kërkojnë shpejtësi të personalizuara, të cilat qëndrojnë konstante nën ngarkesë
 • Reduktimi opsional i shpejtësisë dhe energjisë së ndikimit për të punuar në materiale më të buta
 • Fillim i butë elektronik për shpime precize në vend
 • Tufë sigurie Metabo S-automatike: shkëputja mekanike e makinës për punë të sigurt duhet që stërvitja të ndalet papritur
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Daltëzimi dhe shpimi me pluhur të ulët me nxjerrjen e jashtme të pluhurit ESA max (pajisje)

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Maks. energji me goditje të vetme (EPTA) 8.7 J
 • Shkalla maksimale e ndikimit 2900 bpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1100 W
 • Beton shpues me shpime çekiçi 40 mm / 1 9/16 “
 • Masoneria me stërvitje me copa thelbësore105 mm / 4 1/8 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë350 / 500 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën e vlerësuar350 / 500 rpm
 • Mbajtës bitSDS-maks
 • Diametri i jakës: 64,6 mm / 2 9/16 “
 • Pesha (pa kabllo elektrike) 8.3 kg / 18.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 6 m / 236 7/32 “

Dridhje

 • Beton shpues me çekiç 10.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Daltë 9.6 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 93 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 104 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • dorezë anësore e veshur me gome
 • Pastrues
 • Këllëf plastik
 • Udhëzues për thellësinë e shpimit
 • Lubrifikant për fundin e fyellit të mjetit

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
LETËR ZMERILE SHIRIT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
ELEKTROGUR WEA 17-125 QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI P 6000 INOX
POMPË UJI P 6000 INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
RRAFSHUES PLAN DH 330
RRAFSHUES PLAN DH 330
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË PRESIONI HWW 9000/100 G
POMPË PRESIONI
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA KHEV 5-40 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart