Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L

L29,500

ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L

Prodhimi i ajrit maks .:3600 l / min / 127 cfm
Vakumi: 200 hPa (mbar) / 2.9 psi
Vëllimi i kontejnerit: 32 l / 8 gal

SKU: 602013000 Tags: ,

L29,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L

ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L

Prodhimi i ajrit maks .:3600 l / min / 127 cfm
Vakumi: 200 hPa (mbar) / 2.9 psi
Vëllimi i kontejnerit: 32 l / 8 gal

Përshkrim

 • Fshirës fshesë kompakte për lëngje dhe trupa të thatë me regjistrim komercial
 • Ideale për përdorim celular për shkak të peshës së ulët dhe ndërtimit kompakt
 • Për nxjerrjen nga veglat elektrike dhe pastrimin e vendeve të ndërtimit, punëtorive etj.
 • Fole elektrike për një vegël elektrike për përdorimin automatik të fillimit / mbylljes së fshesës me korrent
 • Mbrojtja e përdoruesit: çertifikuar në përputhje me standardin e BE-së për pluhurin e klasës L
 • Mbyllja automatike kur pastroni lëngjet pasi të keni arritur nivelin maksimal të mbushjes
 • Mekanizmi i mbështjelljes së kabllove
 • Rasti praktik i aksesorit dhe zona e magazinimit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Prodhimi i ajrit maks. 3600 l / min / 127 cfm
 • Vakum200 hPa (mbar) / 2.9 psi
 • Sipërfaqja e filtrit 3600 cm² / 558 sq. Inç
 • Fuqia e hyrjes maks. 1200 W
 • Vëllimi i kontejnerit 32 l / 8 gal
 • Tub thithës Ø35 mm / 1 3/8 “
 • Gjatësia e zorrës 3.2 m / 10 ft
 • Pesha 7 kg / 15,4 lbs
 • Gjatësia e kabllit 5 m / 16 ft

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 72 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Tub thithjeje (Ø 35 mm / 3,2 m)
 • Qese filtri leshi
 • Grykë e çarë
 • Mbajtëse tubash
 • Grykë dyshemeje (260 mm e gjerë)
 • Grykë thithëse (120 mm e gjerë)
 • 2 tuba thithës
 • Filtri i palosur i celulozës

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
POMPË UJI PRESIONI P 2000 G
POMPË UJI PRESIONI P 4000 G
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
FREZË VERTIKALE OFE 738
FREZË VERTIKALE OFE 738
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS QUICK BASIC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË BOJE FSP 600 LVLP
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEA 26-230 MVT QUICK
ELEKTROGUR
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
ASPIRATOR VAKUMI ASA-32-L
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart