Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I

L73,900

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 60 Nm / 531 në bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 120 Nm / 1062 në bs
Murator me shpime: 16 mm / 5/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/0 – 1850 rpm

SKU: 602353650 Tags: ,

L73,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I

VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I

Tensioni i baterisë: 18 V
Çift rrotullues maksimal – i butë: 60 Nm / 531 në bs
Çift rrotullues maksimal, i fortë: 120 Nm / 1062 në bs
Murator me shpime: 16 mm / 5/8 ”
Stërvitja Ø çeliku: 13 mm / 1/2 ”
Druri i butë me stërvitje: 65 mm / 2 1/2 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 0 – 500/0 – 1850 rpm

Përshkrim

 • Stërvitje çekiç pa furça me fuqi maksimale për aplikime të kërkuara
 • Metabo Quick System: ndryshim i shpejtë i mbajtësit të bitëve dhe bitëve, për punë fleksibël
 • Modaliteti i përzgjedhur “impuls” për heqjen e vidave kokëfortë dhe për shpimin në vend të sipërfaqeve të lëmuara
 • Motor unik pa furça Metabo për progres të shpejtë të punës dhe efikasitet më të lartë gjatë shpimit dhe vidhosjes
 • Stop Precision: kontroll elektronik i çift rrotullimit me saktësi të shtuar për punë precize, delikate
 • Mekanizmi i ndikimit me performancë të lartë për performancë optimale të shpimit
 • Spindle me gropë gjashtëkëndore për copa kaçavidë për të punuar pa bllokim
 • Jakë (Ø 43 mm) për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Strehim i fortë i ingranazheve prej alumini për hedhjen e nxehtësisë optimale dhe jetëgjatësi të gjatë
 • Me fiksim të dobishëm të rripit dhe kutinë e bitit që mund të rregullohet në anën e djathtë ose të majtë
 • Me metaBOX, zgjidhja inteligjente për transport dhe ruajtje
 • Mund të kombinohet me të gjitha paketat e baterive 18V dhe karikuesit e markave CAS: www.cordless-alliance-system.com

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Lloji i paketimit të baterisëLion-jon
 • Tensioni i baterisë18 V
 • Kapaciteti i paketës së baterisë2 x 5,2 Ah
 • Çift rrotullues maksimal – i butë60 Nm / 531 në bs
 • Çift rrotullues impulsi 60 Nm / 48 ft
 • Çift rrotullues maksimal, i fortë 120 Nm / 1062 in-
 • Çift rrotullues i rregullueshëm1 – 20 Nm // 9 – 177 in-lbs
 • Murator stërvitje 16 mm / 5/8 “
 • Stërvitje Ø çelik 13 mm / 1/2 “
 • Druri i butë shpues 65 mm / 2 1/2 “
 • Shpejtësia pa ngarkesë 0 – 500/0 – 1850 rpm
 • Shkalla maksimale e ndikimit 32300 bpm
 • Kapaciteti i bllokimit 1.5 – 13 mm // 1/16 – 1/2 “
 • Pesha (përfshirë paketën e baterisë) 2.3 kg / 5.1 bs

Dridhje

 • Shpimi në metal3,2 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Betoni i shpimit me ndikim20,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 92 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 103 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Chuck me ndryshim të shpejtë
 • Kapëse rripi dhe kutia e bitit
 • 2 paketa baterie Li-Power (18 V / 5,2 Ah)
 • Karikues ASC 55 “AIR COOL”
 • metaBOX 145 L
 • Mbajtës bit i ndryshimit të shpejtë
 • Doreza anësore

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

Videos: VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
ZMERILUESE DREJTËKËNDORE SRE 4351
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGSV-216-M
TRONKATRICE ME DISK KGS-305-M
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
MATRAPIK ME BATERI KHA 18 LTX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
ELEKTROGUR ME BATERI WF-18-LTX-125
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN SBE 760
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart