Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

LUÇIDUESE PE 15-25 SET

L58,900

LUÇIDUESE PE 15-25 SET

Për jastëk mbështetës deri në maksimum: 180 mm / 7 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 700 – 2500 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 159 në bs
Fije bosht: M 14

SKU: 615250500 Tags: ,

L58,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

LUÇIDUESE PE 15-25 SET

LUÇIDUESE PE 15-25 SET

Për jastëk mbështetës deri në maksimum: 180 mm / 7 ”
Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1500 W
Shpejtësia pa ngarkesë: 700 – 2500 rpm
Çift rrotullues: 18 Nm / 159 në bs
Fije bosht: M 14

Përshkrim

 • Set rinovimi me lustrues të fuqishëm për restaurimin e trarëve të shtëpive me gjysmë druri dhe për ristrukturimin e drurit
 • Prodhueshmëria maksimale falë motorit të fuqishëm 1,500 Watt dhe trenit planetar me performancë të lartë
 • Elektronikë me valë të plota Vario-Tacho-Constamatic (VTC) -Vala e plotë me Thumbwheel: për të punuar me shpejtësi të personalizuar që i përshtaten materialit të aplikimit dhe shpejtësive që mbeten pothuajse konstante, madje edhe nën ngarkesë
 • Dorezë e rregullueshme e tipit hark pa mjete për udhëzim të sigurt dhe uniform kur punoni
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Fillim elektronik i butë për fillimin e qetë
 • Mbrojtja e rindezjes: parandalon fillimin e paqëllimtë pas ndërprerjes së furnizimit me energji elektrike
 • Ndaloni automatikisht furçat e karbonit për të mbrojtur motorin

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Për jastëk mbështetës deri në maksimum180 mm / 7 “
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar1500 W
 • Fuqia e daljes870 W
 • Shpejtësia pa ngarkesë 700 – 2500 rpm
 • Revolucionet në ngarkesën nominale2250 rpm
 • Çift rrotullues 18 Nm / 159 në bs
 • Fije gishtiM 14
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.4 kg / 5.3 lbs
 • Gjatësia e kabllit 4 m / 13 ft

Dridhje

 • Lustrim2,9 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²
 • Bluarje me letër zmerile 2.8 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të zërit 90 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së zërit (LwA) 101 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • Doreza anësore
 • Këllëf plastik
 • Syze sigurie
 • 3 furça disk (130 mm; P46, P60, P80)

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “LUÇIDUESE PE 15-25 SET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
MATRAPIK PA KARBONÇINA MHEV 11 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 8765
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LTX-BL-Q-I
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
SHARRË ME LAMA VERTIKALE SSE-1100
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
GURË PËR ZMERILUESE BANGO
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
VIDIATOR POWERMAXX BS 12 BL
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart