Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA

L117,900

POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA TDP 7501 S

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 7500 l / h / 1981 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 34 m / 112 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft

SKU: 0250750100 Tags: ,

L117,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA TDP 7501 S

POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA TDP 7501 S

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 7500 l / h / 1981 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 34 m / 112 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 7 m / 23 ft

Përshkrim

 • Për ujitje të kopshtit nga rezervuarët e ujit
 • Për funksionimin e drejtpërdrejtë të sistemeve të ujitjes, si dhe për ujitje dhe ujitjen e kopshtit duke përdorur ujë të lindur, puse ose cisterna
 • Për ujitje në kopsht me 1 deri në 3 spërkatës
 • Ingranazhi i pompës me 3 nivele siguron ngritjen optimale të presionit
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Çelës rregullues notues për modalitetin automatik
 • Valvula e integruar e kthimit parandalon në mënyrë të besueshme tubin e ujit të thahet
 • Strehim i fortë i bërë nga plastika pa ndikim
 • Dorezë ergonomike për transport të rehatshëm

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 7500 l / h / 1981 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit 34 m / 112 ft
 • Presioni maksimal 3,4 bar / 49,3 psi
 • Thellësia maksimale e zhytjes 7 m / 23 ft
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Mbështetja e pompësPlastike
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X8
 • Madhësia maksimale e grimcave deri në 0 mm
 • Numri i shtytësve3
 • Përmasat150 x 150 x 380 mm // 5 29/32 x 5 29/32 x 14 31/32 “
 • Pesha 9,1 kg / 20,1 lbs
 • Gjatësia e kabllit 10 m / 33 ft
Fusha e dorëzimit
 • Multi-përshtatës
 • Ndërprerësi notues

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 6600
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TP 13000 S
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSD 12
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
MATRAPIK MHE 5
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR WEVF 10-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
ZMERILUESE SXE 450 TURBOTEC
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
POMPË PRESIONI PËR UJRA TË NDOTURA
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart