Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M

L79,000

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 5000 l / h / 1321 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 60 m / 197 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 20 m / 65.6 ft

SKU: 0250500050 Tags: ,

L79,000

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M

ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
Shkalla maksimale e dorëzimit: 5000 l / h / 1321 gal / h
Lartësia maksimale e dorëzimit: 60 m / 197 ft
Thellësia maksimale e zhytjes: 20 m / 65.6 ft

Përshkrim

 • Veçanërisht i përshtatshëm për thellësi të mëdha, si në puset dhe puset e puseve
 • Për ujitje në kopsht dhe pompimin e ujërave nëntokësore, si dhe pompimin, pompimin bosh, pompimin e thatë dhe qarkullimin e ujit të pastër
 • Mbrojtja nga mbingarkesa: mbron motorin nga mbinxehja
 • Valvula kontrolluese e integruar parandalon funksionimin e thatë të pompës kur ajo është e fikur, duke mundësuar një proces të shkurtër të rindezjes
 • Koka e fortë e pompës me futjen e fijeve prej bronzi dhe vrimat fiksuese për litarin e kullimit
 • I përshtatshëm për pusetat me shpime prej 100 mm (4 “)
 • Pajisjet e funksionimit të pompës me 8 nivele për aftësi veçanërisht të lartë të pompës
 • Strehim pompë i bërë nga çelik inox
 • Kabllo lidhëse 22m për më shumë thellësi zhytjeje

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1000 W
 • Shkalla maksimale e dorëzimit 5000 l / h / 1321 gal / h
 • Lartësia maksimale e dorëzimit: 60 m / 197 ft
 • Presion maksimal 6 bar / 87 psi
 • Thellësia maksimale e zhytjes 20 m / 65,6 ft
 • Fije femërore për shkarkimin e portit 1 “
 • Mbështetja e pompës Çelik inox
 • Diametri i pompës 98 mm
 • Lloji i mbrojtjes IPIP X8
 • Numri i shtytësve 8
 • Përmasat 98 x 98 x 920 mm // 3 7/8 x 3 7/8 x 36 7/32 “
 • Pesha 12,2 kg / 26,9 lbs
 • Gjatësia e kabllit22 m / 72 ft

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.3.2 18 V
COMBO SET 2.3.2 18 V
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
VIDIATOR ME BATERI BS-18-LTX-QUICK
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
PISTOLETË DADICEKËSH SSW-18-LTX-600
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH DSSW 1690-3/4"
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR SE 18 LTX 2500
VIDIATOR SE 18 LTX 2500
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
COMBO SET 2.1.12 18 V BL LIHD
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M
ELEKTROPOMPË ZHYTËSE TBP 5000 M
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart