Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82

L39,500

ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82

Gjerësia e planifikimit: 82 mm / 3.2 ”
Thellësia e rregullueshme e planifikimit: 0 – 2,6 mm // 0 – 0,1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 17000 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 620 W

SKU: 602682000 Tags: ,

L39,500

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82

ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82

Gjerësia e planifikimit: 82 mm / 3.2 ”
Thellësia e rregullueshme e planifikimit: 0 – 2,6 mm // 0 – 0,1 ”
Shpejtësia pa ngarkesë: 17000 rpm
Fuqia hyrëse e vlerësuar: 620 W

Përshkrim

 • Planifikues universal i lehtë, kompakt për planifikim, zbritje dhe prerje
 • Thellësia e rregullueshme e planerit dhe thellësia e nivelit
 • Hedhur alumini i hedhur dhe baza e planerit të prerë të bluar me brazdë V për prerje të lehtë
 • Udhëzues paralel për udhëzimin preciz të planerit
 • Zonë e kapjes me sipërfaqe jo të rrëshqitshme të kapjes së butë
 • Mundësia e nxjerrjes me anë të lidhjes së një fshesë me korrent për të gjitha qëllimet
 • Përshtatës për nxjerrjen e çipit këndor për nxjerrjen e kontrolluar të asfaltit të drurit
 • Qese pluhuri tekstili e lehtë për tu zbrazur për të punuar pa pajisje nxjerrëse
 • Rrip në bazën e planerit për ndalimin e makinës dhe për të mbrojtur pjesën e punës
 • Ndryshimi i lehtë i tehut të teheve të rrobave të forta të kthyeshme të karabit

Të dhënat teknike

Karakteristikat

 • Gjerësia e planifikimit: 82 mm / 3.2 “
 • Thellësia e rregullueshme e planifikimit 0 – 2.6 mm // 0 – 0.1 “
 • Thellësia maksimale e prerjes 9 mm
 • Shpejtësia pa ngarkesë 17000 rpm
 • Fuqia hyrëse e vlerësuar 620 W
 • Fuqia e daljes360 W
 • Revolucionet në ngarkesën nominale11200 rpm
 • Gjatësia e bazës së rrafshuesit295 mm / 11,6 “
 • Pesha (pa kabllo rryme) 2.7 kg
 • Gjatësia e kabllit4 m

Dridhje

 • Planifikimi i drurit të butë 1,7 m / s²
 • Pasiguria e matjes K1.5 m / s²

Emetimi i zhurmës

 • Niveli i presionit të tingullit 86 dB (A)
 • Niveli i fuqisë së tingullit (LwA) 97 dB (A)
 • Pasiguria e matjes K3 dB (A)
Fusha e dorëzimit
 • 1 Set i teheve të rrobave të disponueshme
 • Lidhës i nxjerrjes
 • Përshtatës për nxjerrjen e çipave
 • Qese tekstili pluhuri
 • Çelës gjashtëkëndësh
 • Udhëzues paralel
 • Matës i thellësisë

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
VIDIATOR ME BATERI SB 12 BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
TRAPAN MAGNETIK MAG 50
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
TRONKATRICE KGS 315 PLUS
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
VIDIATOR ME BATERI BS-18-L-BL
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
ZMERILUESE RSEV 19-125 RT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
KRASITËSE LIGUSTRASH HS 65
ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82
ZDRUKTH ME BATERI HO 26-82
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart