Krijo dyqanin tënd online. Regjistrohu

COMBO SET 2.6.1 18 V

L58,900

COMBO SET 2.6.1 18 V

 • Goditje / kaçavidë pa kabëll BS 18: stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Multi-Tool pa tel MT 18 LTX: shumë-mjet lëkundës pa kabëll me performancë të lartë të krahasueshme me atë të një versioni të mundësuar nga rrjeti
 • E domosdoshme për zhvillimin e brendshëm siç janë prerja, lëmimi, gërvishtja dhe grirja e materialeve të ndryshme
 • Sistemi i ndryshimit të shpejtë të mjetit Metabo për ndryshimin e përshtatshëm të aksesorëve, me kohë
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
SKU: 685081000

L58,900

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

COMBO SET 2.6.1 18 V

COMBO SET 2.6.1 18 V

 • Goditje / kaçavidë pa kabëll BS 18: stërvitje / kaçavidë kompakte e lehtë me dizajn jashtëzakonisht kompakt për përdorim të gjithanshëm
 • Dritë pune e integruar për të ndriçuar zonën e kontaktit
 • Multi-Tool pa tel MT 18 LTX: shumë-mjet lëkundës pa kabëll me performancë të lartë të krahasueshme me atë të një versioni të mundësuar nga rrjeti
 • E domosdoshme për zhvillimin e brendshëm siç janë prerja, lëmimi, gërvishtja dhe grirja e materialeve të ndryshme
 • Sistemi i ndryshimit të shpejtë të mjetit Metabo për ndryshimin e përshtatshëm të aksesorëve, me kohë
 • Paketat e baterisë me ekran të kapacitetit për të kontrolluar statusin e karikimit
Fusha e dorëzimit
 • Stërvitje / Kaçavidë pa porosi BS 18,
 • Mbërtheckë pa çelësa, Mbërthese rripi.
 • Multi-Tool MT 18 LTX pa tela,
 • Pllaka e sharrës me prerje 32 mm HCS (dru),
 • Pllakë lëmuese trekëndëshe dhe lak 93 mm,
 • 5 fletë lëmimi për grepa dhe lak 93 mm P 80,
 • 5 fletë lëmimi për grepa dhe lak 93 mm P 120,
 • thithje Përshtatës, Multi-Adapter,
 • 2 Paketa Baterie Li-Power (18 V / 2.0 Ah),
 • Karikues SC 30, metaBOX 145 L

Njihuni me produktet tona METABO

Media Sociale INSTAGRAM

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “COMBO SET 2.6.1 18 V”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
VIDIATOR ME BATERI SB-18-LT
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
TRAPAN BE 850-2
TRAPAN BEV 1300-2
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
PISTOLETË DADICEKESH ME AJËR
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI BS 18
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
ELEKTROGUR W-18-LTX-125 QUICK INOX
Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
VIDIATOR ME BATERI SB 18
Industriale.al
Logo
Reset Password
Compare items
 • Total (0)
Compare
0
Shopping cart